Ladungssicherung formschlüssig hergestellt durch ein Staupolster "3D" Formschlüssige Ladungssicherung nach Oben durch 3D Luftpolster Formschlüssige Ladungssicherung im Kofferaufbau durch den Einsatz von Stausäcken Sicherung von großen Ladungslücken zwischen zweier Ladeeinheiten

Poduszka sztauerska „3D” 2.300 × 1.200 × 800 mm

Nr art.: 235-1384205
Dzieki poduszce sztauerskiej „3D” wieksze luki do 800 mm pomiedzy jednostkami ladunkowymi nie stanowia zadnego problemu. Przy pomocy tej poduszki powietrznej podolasz wyzwaniu trzech wymiarów w zabezpieczaniu ladunków. W takim przypadku poduszki powietrzne w odpowiednim formacie 3D sa idealnym rozwiazaniem. Poduszka powietrzna sklada sie z dwóch warstw: zewnetrznej — powlekanej polipropylenowej tkaniny tasiemkowej, za takze wewnetrznej — folii rekawowej z polietylenu (komory powietrznej). Poduszka jest wykonana do uzytku jednorazowego z elastycznym zaworem zaciskowym.
123,62 zł z VAT ¹ 103,88 zł bez VAT ¹
Koszty przesyłki: 36,76 zł z VAT ²
Termin dostawy: ok. 1–3 dni roboczych
ekspresowa wysyłka: zamówić w ciągu 2 dni, 2 godzin i 13 minut i uzyskać na dostawę 26 paź 2021.
minimalna ilość = 1 sztuka
Zalety produktu
 • Skuteczne zabezpieczenie ładunku w kontenerze, wagonie kolejowym lub ładowni statku
 • Zapobiegnij spadnięciu, zsunięciu bądź przewróceniu się ładunku
 • Uniwersalne zastosowanie podczas załadunku kontenerów, w transporcie statkiem, samochodem ciężarowym, a także w wagonach kolejowych
 • Amortyzują uderzenia i nacisk na palety lub kruchy ładunek
+ -
Wsparcie telefoniczne
+49 (661) 380 998 80
Dostępne tylko w godzinach pracy
WhatsApp Support
+49 (1577) 3788884
Dostępne tylko w godzinach pracy
offline
Parametry techniczne
Materiał PE-Folie (150 µ) & PP-Bändchengewebe (150 g/m²)
Przeznaczenie Wielokrotnego użytku
Zawór Zawór jednodrogowy (Turbo)
Model 2-warstwowy
Kolor biały
Długość [mm] 2300
Szerokość [mm] 1.200
Opis artykułu

Szczegóły

 • Sklada sie z dwóch warstw: zewnetrznej —  powlekanej polipropylenowej tkaniny tasiemkowej, za takze wewnetrznej —  folii rekawowej z polietylenu (komory powietrznej.
 • Worki sztauerskie mozna umieszczac pomiedzy paletami a sciana kontenera, dzieki czemu skutecznie amortyzuja uderzenia i nacisk palet.
 • Do zastosowan uniwersalnych! Worki sztauerskie nadaja sie do uzycia do zaladunku kontenerów, w transporcie statkiem i samochodem ciezarowym, jak równiez z wykorzystaniem wagonów kolejowuych i do eksportu na caly swiat.
 • Wypelnij luki w przestrzeni ladunkowej samochodu ciezarowego lub kontenera, zapewniajac zamkniecie ksztaltowe, i zabezpiecz tym samym ladunek w prosty, ale skuteczny sposób.
 • Wypelnij poduszke sztauerska do polowy powietrzem przy uzyciu pistoletu do napelniania i umiesc ja pomiedzy poszczególnymi pakunkami w ciezarówce lub kontenerze. Tam napelnia sie je powietrzem do konca.
 • Wyposazone w zawór wielokrotnego uzytku
 • Model dwuwarstwowy do luk o wielkosci od 50 do 400 mm
 • Material: folia polietylenowa (PE) o grubosci 150 µm, tkanina tasiemkowa polipropylenowa (PP) o masie powierzchniowej 155 g/m²

Wymiary w zastosowaniu: 1.500 × 1.200 × 800 mm

Kolor: bialy

Informacje dodatkowe

- befüllbar mit Schnellfüllpistole Mehrweg (235-1383301)

Opinie klientów

Opinie klientów

Nie ma jeszcze żadnej opinii klienta. Bądź pierwszy(a) i oceń ten produkt.
 • Bewertung