Płyty ochronne podkładowe

Płyty ochronne podkładowe — do prac dźwigowych i podporowych

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Płyty ochronne podkładowe — doskonałe do prac dźwigowych i podporowych

Płyty ochronne podkładowe — doskonałe do prac dźwigowych i podporowych
Płyty ochronne podkładowe produkowane są z reguły z wulkanizowanej i bardzo wysokiej jakości gumy twardej. Doskonale nadają się one do prac dźwigowych i podporowych oraz imponują wyjątkową nośnością. Nasze płyty ochronne podkładowe mają ponadto profilowane powierzchnie, tak więc podczas deszczowej pogody nie ma niebezpieczeństwa poślizgu i w każdej chwili gwarantowana jest doskonała stateczność. Korzystanie z tych płyt zapobiega również uszkodzeniom powstającym wskutek nacisku i odkształceniom na najróżniejszych nawierzchniach drogowych. Dzięki najwyższej klasy jakości wykonania nie dochodzi poza tym do zapadnięcia się podpór kontenera względnie wysięgnika. Obsługa tych produktów jest nader prosta i nieskomplikowana, zwłaszcza że są one także wyposażone w wygodny uchwyt nośny. Aby sprostać różnym wymaganiom Twojego przedsiębiorstwa, oferujemy płyty ochronne podkładowe od razu w kilku grubościach.

Dokonaj własnego wyboru

Dokonaj własnego wyboru
Nasze płyty o grubości 30 mm są przeznaczone przede wszystkim do ochrony nawierzchni drogowej na względnie stabilnym podłożu. Jednakże ponadto mamy w naszej ofercie także wersje o większej grubości wynoszącej 40 czy też nawet 50 mm. Artykuły te, zwane często również płytami bezpieczeństwa ramp, można wykorzystać na przykład do naczep, kontenerów, lewarów i silosów wymiennych. Oddają też przez długi czas cenne usługi i zachwycają długą żywotnością i optymalną funkcjonalnością. W związku z tym zwróć również uwagę na nasze szczegółowe opisy produktu każdej poszczególnej płyty. W nich znajdziesz także przykładowe zdjęcia i ilustracje, które jeszcze nieco lepiej przybliżą zakres zastosowania. Oczywiście z chęcią udzielimy Tobie porady, jeśli będziesz mieć jeszcze takie czy inne pytanie dotyczące naszych płyt ochronnych podkładowych. Po prostu skorzystaj z naszej infolinii doradczej lub napisz do nas wiadomość pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Możesz mieć pewność, że otrzymasz poradę od wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów, gdyż kładziemy nacisk na ciągłe i regularne szkolenia uzupełniające naszego zespołu.

Krótkie terminy dostaw i interesujące warunki wysyłki

 Krótkie terminy dostaw i interesujące warunki wysyłki
W normalnych warunkach nasze płyty ochronne podkładowe dotrą do Twojej firmy już po kilku dniach roboczych, gdyż przeważnie są one od ręki gotowe do wysyłki. Sygnalizuje to zielona kropka w obrębie opisu produktu. Poza tym nie doliczamy kosztów wysyłki, gdy wartość towaru netto przekracza 150 €. Zamówienie kilku płyt naraz zapewni Tobie zatem wiele korzyści — po pierwsze, wyposażysz swoją firmę sprzęt najwyższej klasy zarówno pod względem technicznym, jak i funkcjonalnym, a po drugie możesz skorzystać z naszych i tak już atrakcyjnych cen oraz dostawy realizowanej bez doliczania kosztów wysyłki. A tak w ogóle: Od czasu do czasu znajdziesz w naszym sklepie interesujące oferty miesiąca lub oferty specjalne, dzięki którym będziesz w stanie poczynić dodatkowo znaczne oszczędności. Nasze okazje są w części nawet o 30% tańsze! Zatem najlepiej co jakiś czas rzucaj okiem na naszą ofertę i daj się zaskoczyć naszym promocjom. Również nasze płyty ochronne podkładowe są niekiedy obejmowane takimi akcjami.