Pasy mocujące

Pasy mocujące

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Pasy mocujące gwarantują unieruchomienie i bezpieczeństwo

Pasy mocujące gwarantują unieruchomienie i bezpieczeństwo

Pasy mocujące to tkane taśmy, które są wykonane z włókien syntetycznych i przeważnie zaopatrzone w mechanizm zapadkowy. W Niemczech muszą spełniać wymagania określonej normy DIN i stanowią istotny element zabezpieczenia ładunku. Zabezpieczają one najróżniejsze towary podczas transportu, zapewniając ich unieruchomienie. W ten sposób, pod warunkiem prawidłowego ich użytkowania, można niemal wykluczyć przesunięcie się ładunku w drodze.

Optymalne do pojazdów

Optymalne do pojazdów

W naszym asortymencie oferujemy szeroki wachlarz wytrzymałych pasów mocujących. Zostały one wykonane z najwyższej klasy materiałów, a tym samym spełniają nawet najwyższe wymagania. Są one, na przykład, idealne do zabezpieczania wszelkiego rodzaju pojazdów. I tak, między innymi, oferujemy wyjątkowo solidne pasy do mocowania opon z uchwytami pętlowymi, które gwarantują bezpieczny transport pojazdu transport pojazdu, a mimo to zaprojektowane są w taki sposób, że nawet najbardziej delikatne felgi aluminiowe nie są narażone na uszkodzenie. Uchwyty pętlowe są dostępne w różnych rozmiarach, a tym samym idealnie dostosowują się do indywidualnych wymagań. Również nasze pasy do mocowania motocykla przez kierownicę mogą się nieustannie sprawdzać w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym. Dzięki dwóm praktycznym uchwytom pętlowym można je bardzo łatwo i szybko zawiesić na kierownicy. Dodatkowa ochrona pośrodku sprawia, że motocykl jest zabezpieczony przed zarysowaniami i innymi ewentualnymi uszkodzeniami.

Niezliczone możliwości zastosowania

 Niezliczone możliwości zastosowania

Nasze pasy mocujące mogą być ponadto oczywiście stosowane również w wielu innych dziedzinach. Nasz asortyment obejmuje na przykład także specjalne pasy z hakami karabinkowymi, wyposażonymi każdorazowo w bardzo solidny mechanizm zapadkowy z dźwignią naciskaną. Współczynnik wydłużenia naszych wysokiej jakości produktów wynosi poza tym, zgodnie z normą DIN EN 12195-2, maksymalnie 7% — w przypadku tak zwanych tanich wyrobów wartość ta sięga niekiedy nawet do 30%, co w pewnych sytuacjach mogłoby stanowić nawet zagrożenie dla bezpieczeństwa. Kładziemy ogromny nacisk na ponadprzeciętnie dobrą jakość wykonania i oczywiście poddajemy nasze pasy mocujące bardzo rygorystycznym kontrolom jakości.

Potrzebujesz porady?

 Potrzebujesz porady?

Jeżeli ponadto potrzebujesz kompleksowego doradztwa dotyczącego naszych produktów, w każdej chwili możesz skontaktować się z naszym kompetentnym zespołem. Nasi kompetentni pracownicy działu obsługi pomogą w znalezieniu odpowiedniego pasa mocującego do konkretnych obszarów stosowania. W tym celu skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub — co szczególnie szybkie i praktyczne — z naszej infolinii doradczej. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych pasów mocujących nasi doświadczeni pracownicy chętnie oddadzą się do Twojej dyspozycji.