Pasy napinające i mocujące

Pasy napinające i mocujące — specjalista do wszystkich zadań związanych z zabezpieczeniem ładunku

W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2
W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2

Pasy napinające gwarantują optymalne zabezpieczenie ładunku

Pasy napinające gwarantują optymalne zabezpieczenie ładunku

Nasze pasy mocujące oddają już od lat cenne usługi w branży logistycznej, transportowej i magazynowej. Uniemożliwiają uwolnienie się wszelkiego rodzaju towarów i przedmiotów podczas transportu, zapobiegając tym samym ich niebezpiecznemu przesuwaniu się. Dzięki pasom napinającym zapobiega się tym samym w prosty, a mimo to bardzo skuteczny sposób uszkodzeniom transportowanego ładunku. Zabezpieczenie to zmniejsza ponadto także dość znacznie ryzyko doznania urazu.

Niezliczone możliwości zastosowania

Niezliczone możliwości zastosowania

Pasy napinające i mocujące mogą tymczasem znaleźć zastosowanie w niezliczonych obszarach. Dzięki swoim uniwersalnym możliwościom zastosowania czynią się niezastąpionymi nie tylko w zakładach i przedsiębiorstwach, lecz także w sferze prywatnej. Do tego współczynnik wydłużenia jest tutaj niezwykle niski — według normy DIN EN 12195-2 wynosi maksymalnie 7%. W przypadku wielu tanich produktów należy się natomiast liczyć z wydłużeniem nawet o 30%. Oczywiście można u nas znaleźć także wiele pasów napinających i mocujących o uniwersalnym zastosowaniu. Wszystkie one z zasady odznaczają się wysoką jakością, a także wytrzymałością.

Różne szerokości pasów do elastycznych zastosowań

Różne szerokości pasów do elastycznych zastosowań

Nasze pasy napinające są produkowane tak samo jak pasy mocujące w szerokościach od 25 do 75 mm. Zapewnia to zwiększoną elastyczność w indywidualnych zastosowaniach. Wszystkie elementy zaczepowe są ponadto niezwykle wytrzymałe i zostały profesjonalnie ocynkowane — gwarantując w ten sposób maksimum bezpieczeństwa i umożliwiając transportowanie i składowanie cennych ładunków bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Dla celów jeszcze pełniejszej ochrony mamy przygotowane poza tym nasze sprawdzone ochraniacze krawędziowe. Niezależnie od tego, czy chodzi o materiały sypkie w workach, elementy betonowe i materiały budowlane na paletach lub ładunki szczególnie wrażliwe, takie jak beczki, płyty gipsowo-kartonowe lub zwoje papieru — ochraniacze krawędziowe, które oczywiście są dostępne również w wielu różnych wersjach, chronią nie tylko cenny ładunek, lecz także pasy mocujące.

Dla bezpiecznego transportu towarów

Dla bezpiecznego transportu towarów

Dla bezpiecznego transportu cennych „skarbów” nieodzowne jest stosowanie pasów napinających i mocujących. Ale najlepiej po prostu samodzielnie zapoznać się z naszą bogatą ofertą. Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z ultranowoczesnymi technologiami przetwarzania sprawi, że w przyszłości nie będzie już więcej trzeba martwić się o swoje ładunki. Czy to nie wspaniałe, gdy samą tylko beztroskę mogą zagwarantować najwyższej klasy pasy napinające?