W dniach od 23.12.2021 do 07.01.2021 włącznie obowiązuje w naszym sklepie przerwa zimowa. W tym okresie nie realizujemy wysyłek.
Od dnia 10.01.2022 jesteśmy z powrotem do dyspozycji. Prosimy o zrozumienie w tym względzie.

Płyty montażowe

Płyty montażowe

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Wysokiej jakości płyty montażowe do mocowania odbojów amortyzujących

Wysokiej jakości płyty montażowe do mocowania odbojów amortyzujących

Czy to podczas załadunku bądź podczas pracy z nadwoziami wymiennymi i rampami — stosowanie odbojów amortyzujących jest często nieodzowne. Jednakże najpierw muszą one zostać pewnie i poprawnie zamontowane. Nasze sprawdzone płyty i zestawy montażowe oddają w tym zakresie cenne usługi i odznaczają się solidną jakością wykonania i długą żywotnością. Są one oczywiście dostępne w wielu różnych wersjach, umożliwiając tym samym optymalne dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Ponadto oferujemy również specjalne kołki do dużych obciążeń służące do pewnego przymocowania do rampy betonowej, a także praktyczne zestawy śrub zamiennych, odpowiednich dla wszystkich odbojów najazdowych serii Bulli-B. 

Praktyczne kompletne zestawy zawierające płyty montażowe, śruby mocujące i podkładki

Praktyczne kompletne zestawy zawierające płyty montażowe, śruby mocujące i podkładki

Nasze płyty montażowe są u nas oczywiście dostępne w komplecie — dopasowane podkładki i śruby mocujące są już dołączone do dostarczanego zestawu. W ten sposób można od razu rozpocząć przymocowywanie i nie tracić cennego czasu na szukanie odpowiednich akcesoriów. W zależności od zestawu istnieje ponadto możliwość wyboru wersji zagruntowanej bądź ocynkowanej. Nasze zestawy montażowe są prawie zawsze od ręki gotowe do wysyłki i są ekspediowane do odbiorcy najszybciej, jak to tylko możliwe. W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego zestawu oczywiście chętnie służymy pomocą. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, poprzez nasz formularz wsparcia technicznego lub — co najbardziej praktyczne — korzystając z naszej infolinii doradczej. Nasi wyszkoleni pracownicy z chęcią udzielą odpowiedzi na zadane pytania i będą służyć pomocą i radą.

Solidna jakość wykonania i najwyższej klasy materiały

Solidna jakość wykonania i najwyższej klasy materiały

Przykładamy wagę do doskonałej jakości wykonania i oczywiście poddajemy wszystkie nasze płyty montażowe rygorystycznym kontrolom jakości. W efekcie możemy oferować klientom tylko taki towar najwyższej klasy, który bez problemów zniesie większe obciążenia i będzie stanowić prawdziwie cenny nabytek. Ważne jest poza tym stosowanie materiałów o wyjątkowo wysokiej jakości, które oznaczają solidność i długotrwałość. Jeżeli potrzebujesz nie tylko praktycznych zestawów montażowych, lecz także pasujących do nich odbojów najazdowych — nie ma problemu, również i te oferujemy naturalnie w ramach naszego asortymentu. Zapoznaj się zatem ze spokojem z naszą ofertą i skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia oraz korzystnych cen. W naszym sklepie udostępniamy jeszcze kilka dogodnych sposobów zapłaty, umożliwiając pełną elastyczność również i w tym względzie. 

Szeroka gama produktów

Szeroka gama produktów

Oferujemy w naszym sklepie płyty montażowe do najróżniejszych odbojów najazdowych — należą do nich zarówno serie Bulli-A, Bulli-B i Bulli-C, jak i modele Standard-A i Standard-B. Oczywiście przy każdym produkcie można znaleźć szczegółowy opis oraz ilustrację. Dzięki praktycznej funkcji powiększania obrazu można zyskać szerokie rozeznanie co do wszystkich szczegółów produktu, co umożliwia wyrobienie sobie już zawczasu bardzo dokładnego zdania na temat naszych ofert. Uniknij uciążliwych kłopotów spowodowanych przez uszkodzenie pojazdów i towarów i zaopatrz się na czas w wytrzymałe odboje amortyzujące i płyty montażowe!