Odboje najazdowe do instalacji załadunkowych

Odboje najazdowe do instalacji załadunkowych

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Odboje najazdowe do instalacji załadunkowych — wyjątkowo wytrzymałe i niezawodne

Odboje najazdowe do instalacji załadunkowych — wyjątkowo wytrzymałe i niezawodne

Odboje najazdowe stanowią optymalną ochronę podczas podjeżdżania do pomostów przeładunkowych, instalacji załadunkowych i ramp ładunkowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o kontener na kółkach, ciężarówkę czy przyczepę — wyjątkowo wytrzymałe i niemal niezniszczalne odboje sprawdzają się już od lat w niezliczonych przedsiębiorstwach, przyczyniając się dzięki swoim doskonałym właściwościom w sposób znaczący do rentowności ich funkcjonowania. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż w końcu nie tylko zapobiegają uszkodzeniom pojazdów, lecz także równocześnie chronią bardzo skutecznie budynki i budowle. Najlepiej przekonaj się osobiście o doskonałej jakości wykonania i wysokiej funkcjonalności tych niewielkich, a zarazem i nieodzownych środków pomocniczych dla potrzeb przemysłu.

Troska o środowisko

Troska o środowisko

Sprawa „środowiska” już od lat jest przedmiotem naszej szczególnej troski. Z tego względu oferujemy w naszym sklepie głównie przyjazne dla środowiska odboje najazdowe, które nie zostały wyprodukowane z polichlorku winylu, a mimo to i tak charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami amortyzującymi i wytrzymałościowymi. Produkty te wykonane są z wulkanizowanej nowej gumy, na życzenie i na zapytanie można jednak otrzymać niektóre z odbojów bez żadnych dodatkowych opłat również w wersji z kauczuku etylenowo-propylenowo-dienowego (EPDM). Wyjątek stanowią nasze profile przeciwuderzeniowe o przekroju trójkątnym, które zasadniczo zawsze wytwarzane są z trwałego i odpornego na działanie czynników atmosferycznych kauczuku etylenowo-propylenowo-dienowego (EPDM). Cechuje je szczególnie wysoka odporność na działanie temperatury i świetnie sobie radzą nawet w warunkach skrajnych mrozów (−40 °C) lub upałów (+150 °C). 

Zdolne zaspokoić niemal każdą potrzebę

Zdolne zaspokoić niemal każdą potrzebę

W segmencie naszych produktów „odboje najazdowe do instalacji załadunkowych” oferujemy wiele różnych modeli, co umożliwia dokonanie bardzo ekonomicznego zakupu ściśle dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Pod każdą z ilustracji produktów podane są wszystkie dane techniczne i właściwości, które mają umożliwić bardzo dokładne i szerokie rozeznanie co do danego artykułu. Do nich należy oczywiście również informacja o producencie odpowiedniego pomostu przeładunkowego, gdyż odboje muszą być dokładnie dopasowane do używanego pomostu. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wyboru wystarczy skontaktować się z nami! Nasi doświadczeni pracownicy udzielą odpowiedzi na zadane pytania za pośrednictwem naszej infolinii doradczej, a ponadto są oczywiście do dyspozycji również w razie pytań przesłanych pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Nasze odboje najazdowe są w większości przypadków gotowe do dostawy od ręki, tak że już kilka dni po złożeniu zamówienia dotrą do Twojego zakładu. Z reguły współpracujemy z firmą kurierską DPD i oferujemy kilka dogodnych sposobów zapłaty, umożliwiając dokonanie indywidualnego wyboru. A tak w ogóle: Od wartości zamówienia netto w wysokości 150 € nie doliczamy kosztów wysyłki!

Lepiej nie zdawać się tylko na szczęście

Lepiej nie zdawać się tylko na szczęście

Wokół transportu i załadunku towarów wiele może się zdarzyć. Ten, kto zdaje się jedynie na swoje szczęście i ma nadzieję, że „nic się przecież nie stanie”, może sobie w najgorszym razie ściągnąć na siebie mnóstwo nieprzyjemności. Jednakże tak być nie musi! Lepiej zatem wyposaż swój zakład w nasze wytrzymałe produkty z dziedziny artykułów dla potrzeb przemysłu. Nasze odboje najazdowe do instalacji załadunkowych oddają cenne usługi przez bardzo długi okres i bardzo szybko się zwracają.