Odboje amortyzujące do pojazdów użytkowych

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Ochrona przeciwuderzeniowa do skrajnych obciążeń

Ochrona przeciwuderzeniowa do skrajnych obciążeń

Dobra ochrona przeciwuderzeniowa powinna być przede wszystkim odporna na obciążenia i bezwzględnie wytrzymała. W przeciwnym razie jej stosowanie na dłuższą metę z pewnością nie miałoby sensu. Dlatego też postawiliśmy sobie za cel, by umieszczać w naszej ofercie jedynie najsolidniejsze i najwytrzymalsze profile przeciwuderzeniowe. U nas znajdziesz wiele różnych rozmiarów i modeli, które gwarantują sporą dozę bezpieczeństwa. Czy to w postaci praktycznej ochrony najazdowej bądź listwy przeciwuderzeniowej na rampach lub do instalacji przemysłowych — nasze wysokiej jakości produkty są wykonane z wulkanizowanej nowej gumy i bez problemu wytrzymują nawet skrajne obciążenia.

Bardzo długa żywotność

Bardzo długa żywotność 

Obojętnie którą ochronę przeciwuderzeniową wybierzesz — w każdym przypadku będzie ona wyjątkowo trwała i będzie oddawać Tobie cenne usługi przez ponadprzeciętnie długi czas. Jest to możliwe po pierwsze oczywiście dzięki szczególnie solidnej jakości wykonania, a po wtóre także i dzięki najwyższej klasy materiałowi. Nasza ochrona przeciwuderzeniowa jest trwale odporna na działanie czynników atmosferycznych i wykazuje bardzo dobre działanie amortyzujące. Ponadto odznacza się jeszcze dużą odpornością na temperaturę — bez problemu znosi temperatury z przedziału od −40 °C do +150 °C.

Rozmaite wymiary

 Rozmaite wymiary

Ochrona przeciwuderzeniowa musi być oczywiście optymalnie dostosowana do warunków lokalnych. Dlatego też oferujemy te praktyczne pomoce od razu w różnych wymiarach. Małe profile są dostępne już w szerokości 40 i 60 mm, przedział średni zabezpiecza 80 mm, natomiast nasze „duże” profile imponują wymiarami 110 i 150 mm. Zróżnicowana jest oczywiście również wysokość, która począwszy od minimalnych 22 mm, sięga aż do okazałych 130 mm. Długość można naturalnie także dobrać indywidualnie — w tym zakresie dostępne są liczne praktyczne wymiary, które umożliwią znalezienie rozwiązania odpowiedniego do Twoich potrzeb. Jeśli chodzi o jakość, każda ochrona przeciwuderzeniowa przedstawia się oczywiście ze swojej jak najlepszej strony.

Większość od razu gotowa do wysyłki

Większość od razu gotowa do wysyłki

Nasze produkty są prawie zawsze od ręki gotowe do wysyłki, co eliminuje długie i niepotrzebne okresy oczekiwania. W ten sposób w razie potrzeby można działać szybko i reagować elastycznie. Czy to do pojazdów użytkowych bądź w dziedzinie budowy maszyn — dobra ochrona przeciwuderzeniowa może być na wagę złota, gdyż zapobiega wystąpieniu nierzadko nieprzyjemnych niespodzianek. Dlatego też ze spokojem zapoznaj się z naszą bogatą ofertą — dostarczamy wyłącznie markową jakość poddaną rygorystycznej kontroli i przykładamy największą wagę do najwyższej klasy właściwości produktów. Wysokiej jakości ochronę przeciwuderzeniową można zamówić bardzo szybko i już w krótkim czasie okaże się ona bezwzględnie niezbędna.