Stirnwandschutz + Rückhaltenetz Stirnwandschutz + Rückhaltenetz Roholztransporte gesichert mit einem Stirnwandschutz

Ochrona sciany czolowej i siatka przytrzymujaca

Nr art.: 220-68088145221
Ochrona sciany czolowej do zabezpieczania ladunków w samochodach ciezarowych, np. w transporcie drewna. Ta siatka do zabezpieczania ladunków odpowiada opracowanym przez niemieckie instytucje Zaleceniom dotyczacym zaladunku drewna nieobrobionego (o dlugosci do 6 m), ladowanego wzdluz. Od 1 pazdziernika 2007 roku wszystkie pojazdy musza byc wyposazone w urzadzenia przytrzymujace lezace luzem drewno, które sa w stanie uniemozliwic wysuniecie sie poszczególnych klód lezacych w lukach.
61,29 zł z VAT ¹ 52,84 zł bez VAT ¹
Koszty przesyłki: 35,52 zł z VAT ²
Termin dostawy: ok. 2–3 tygodni
minimalna ilość = 1 sztuka
Zalety produktu
 • Wysoko wytrzymała i niesamowicie trwała
 • Bardzo solidna i elastyczna
 • Z certyfikatem DEKRA
Sonderfertigung - Bestellung verpflichtet zur Abnahme.
+ -

W tym miejscu można skonfigurować swoją siatkę dostosowaną całkowicie do indywidualnych potrzeb. W tym calu należy podać jej długość i szerokość. Należy pamiętać, że minimalna wielkość siatki wynosi 1 m². W przypadku zakupu siatki o wielkości nieprzekraczającej 5 m² obowiązuje dopłata w wysokości 100% wartości towaru netto. Ponadto w przypadku wartości zamówienia niższej od 25,00 € netto (29,75 € brutto) obowiązuje narzut cenowy w wysokości 3,50 € netto (4,17 € brutto).

Wsparcie telefoniczne
+49 (661) 380 998 80
Dostępne tylko w godzinach pracy
WhatsApp Support
+49 (1577) 3788884
Dostępne tylko w godzinach pracy
offline
Parametry techniczne
Uwaga Sonderfertigung - Bestellung verpflichtet zur Abnahme.
Masa powierzchniowa [g/m²] 650
Rozmiar oczek [mm] 8 × 5
Wersja Ladungssicherungsnetz
Kolor zielony
Długość [cm] indywidualna
Szerokość [cm] indywidualna
Approved by:
Opis artykułu

Szczegóły

 • Siatka przytrzymujaca / ochrona sciany czolowej z tkaniny z polietylenu/polichlorku winylu (PE/PCW), wysoko wytrzymala i przeznaczona do bezpiecznego transportowania drewna cietego.
 • Tkanina kratowa z polietylenu/polichlorku winylu (PE/PCW) imponuje wysoka wytrzymaloscia na rozrywanie o wartosci 45 kN i dlatego jest przygotowana do najbardziej obciazajacych zastosowan.
 • Ochrona sciany czolowej / siatka przytrzymujaca to produkt nadajacy sie i dopuszczony do transportowania drewna nieobrobionego o dlugosci klody nieprzekraczajacej 6 m, a dodatkowo jest wzmocniony dookola tasma pasowa o szerokosci 50 mm.
 • Tasma pasowa jest przyszyta w punktach naroznikowych na dlugosci ok. 80 mm, tworzac petle pasowe o dlugosci 500 mm, które mozna na przyklad wykorzystac do umieszczenia w nich srodków mocujacych.
 • Rozmiar oczek tkaniny kratowej wynosi ok. 8 × 5 mm.
 • Masa powierzchniowa tkaniny wynosi 650 g/m².
 • Stabilnosc w promieniowaniu ultrafioletowym chroni tkanine kratowa przed obciazeniem przez silne naslonecznienie.
 • Certyfikat DEKRA stwierdzajacy zdatnosc do zabezpieczania ladunków w transporcie drewna cietego.

Ta siatka do zabezpieczania ladunków odpowiada opracowanym przez niemieckie instytucje Zaleceniom dotyczacym zaladunku drewna nieobrobionego (o dlugosci do 6 m), ladowanego wzdluz.

Od 1 pazdziernika 2007 roku wszystkie pojazdy musza byc wyposazone w urzadzenia przytrzymujace lezace luzem drewno, które sa w stanie uniemozliwic wysuniecie sie poszczególnych klód lezacych w lukach. Luki to puste przestrzenie, które tworza sie podczas zaladunku drewna nieobrobionego pomiedzy poszczególnymi klodami i moga doprowadzic do przesuwania sie ladunku drewna.

Tworzenie sie luk badz tuneli w przypadku drewna o dlugosci mniejszej niz 4 m moze miec miejsce w bloku, przy klonicach lub w pozycji siodlowej, czyli w miejscach, do których nie siegaja, a tym samym których nie zabezpieczaja srodki mocujace. To moze spowodowac wysuwanie sie i spadanie poszczególnych klód. Temu niebezpieczenstwu przeciwdziala siatka przytrzymujaca. Charakteryzuje sie bardzo wysoka wytrzymaloscia i mozna ja latwo zalozyc. Solidna jakosc wykonania zapewnia dluga zywotnosc siatki do zabezpieczania ladunków.

Kolor: zielony

Informacje dodatkowe

Ta siatka do zabezpieczania ładunków odpowiada opracowanym przez niemieckie instytucje Zaleceniom dotyczącym załadunku drewna nieobrobionego (o długości do 6 m), ładowanego wzdłuż.

Od 1 października 2007 roku wszystkie pojazdy muszą być wyposażone w urządzenia przytrzymujące leżące luzem drewno, które są w stanie uniemożliwić wysunięcie się poszczególnych kłód leżących w lukach. Luki to puste przestrzenie, które tworzą się podczas załadunku drewna nieobrobionego pomiędzy poszczególnymi kłodami i mogą doprowadzić do przesuwania się ładunku drewna.

Tworzenie się luk bądź tuneli w przypadku drewna o długości mniejszej niż 4 m może mieć miejsce w bloku, przy kłonicach lub w pozycji siodłowej, czyli w miejscach, do których nie sięgają, a tym samym których nie zabezpieczają środki mocujące. To może spowodować wysuwanie się i spadanie poszczególnych kłód. Temu niebezpieczeństwu przeciwdziała siatka przytrzymująca. Charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością i można ją łatwo założyć. Solidna jakość wykonania zapewnia długą żywotność siatki do zabezpieczania ładunków.

Opinie klientów

Opinie klientów

Nie ma jeszcze żadnej opinii klienta. Bądź pierwszy(a) i oceń ten produkt.
 • Bewertung