Ochrona krawędziowa

Ochrona krawędziowa — chroni ładunek i środki mocujące

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Delikatny ładunek należy zawsze zabezpieczyć za pomocą dobrej ochrony krawędziowej

Delikatny ładunek należy zawsze zabezpieczyć za pomocą dobrej ochrony krawędziowej

Nie każdy ładunek jest bezproblemowy, tak więc wysokiej jakości ochrona krawędziowa powinna należeć do wyposażenia podstawowego każdego działu spedycji i każdego przedsiębiorstwa logistycznego. Ale i w sferze prywatnej te praktyczne pomoce oddają cenne usługi. Ostatecznie bowiem dbają one o to, by na przykład znacząco wydłużyć żywotność pasów mocujących.

Zabezpieczanie ładunku na najwyższym poziomie

Zabezpieczanie ładunku na najwyższym poziomie

Usilnie zaleca się stosowanie ochraniaczy krawędziowych przede wszystkim w przypadku bardzo delikatnych ładunków. Dotyczy to nie tylko materiałów sypkich w workach bądź materiałów budowlanych na paletach, lecz także towarów wrażliwych na nacisk, takich jak zwoje papieru, beczki bądź płyty gipsowo-kartonowe lub wiórowe. Ochrona krawędziowa zapewnia skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniami ładunku, a ponadto chroni także i pasy mocujące. W ten sposób zyskują one nawet często wyraźnie dłuższą żywotność. Lepiej zatem nie rezygnuj z tych nieodzownych środków pomocniczych — u nas znajdziesz zróżnicowany asortyment ochraniaczy krawędziowych wszelkiego rodzaju, które doskonale nadadzą się również do spełnienia także i Twoich potrzeb. W ten sposób już na samym początku unikniesz ewentualnych kłopotów spowodowanych w wyniku usterek i uszkodzeń powstałych podczas transportu.

Wiele rozmiarów i modeli

Wiele rozmiarów i modeli

Nasze ochraniacze krawędziowe są dostępne w licznych rozmiarach i modelach. Czy chodzi szczególnie masywną ochroną krawędziową do wyjątkowo dużych obciążeń i bardzo delikatnego ładunku bądź elastyczne rozwiązania ze zintegrowanym hamulcem awaryjnym w przypadku poluzowanego pasa — tych nieodzownych środków pomocniczych nie powinno zabraknąć w żadnym przedsiębiorstwie. Imponują doskonałą jakością wykonania i najwyższej klasy materiałami. W naszym sklepie znajdziesz oczywiście wyczerpujący opis do każdej ochrony krawędziowej, który dostarczy wielu szczegółowych informacji. W ten sposób można zyskać całościowe wyobrażenie na temat właściwości poszczególnych produktów jeszcze przed ich zakupem. A jeśli potrzebujesz pomocy — nie ma problemu, nasz bezpłatny program obliczeniowy udostępniony w Internecie posłuży Tobie aktywnie pomocą!

Oblicz w bardzo przystępny sposób parametry zabezpieczenia ładunku dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb

Oblicz w bardzo przystępny sposób parametry zabezpieczenia ładunku dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb

Dzięki naszemu programowi obliczeniowemu „LaSi-Profi” (Zabezpieczanie ładunków dla profesjonalistów) zabezpieczenie Twojego ładunku stanie się dziecinnie proste. Łatwy w obsłudze i oczywiście bezpłatny program internetowy ustali dokładne zapotrzebowanie na środki pomocnicze, które są niezbędne do zastosowania w żądanym transporcie. W ten sposób naprawdę nic nie może pójść źle! A jeśli potem wybierzesz jeszcze wysokiej jakości ochronę krawędziową, będziesz mieć absolutną pewność, że nawet najbardziej kłopotliwy lub wrażliwy na nacisk ładunek dotrze nieuszkodzony do miejsca przeznaczenia. Profesjonalne i przemyślane zabezpieczenie towarów w transporcie może zatem być w zasadzie bardzo proste — najważniejsze to polegać na innowacyjnych środkach pomocniczych, które w ciągu ubiegłych lat były nieustannie doskonalone i rozwijane. A tak w ogóle: Pasy mocujące, które pasują do naszej ochrony krawędziowej, można oczywiście również znaleźć w naszym sklepie. Wystarczy tylko do niego zajrzeć!