Rolki antypoślizgowe

Rolki antypoślizgowe

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Bez obaw przed ostrymi zakrętami — nasze rolki antypoślizgowe zadbają o bezpieczeństwo

Bez obaw przed ostrymi zakrętami — nasze rolki antypoślizgowe zadbają o bezpieczeństwoRolki antypoślizgowe nadają się szczególnie do stosowania w pojazdach i na pojazdach. Uniemożliwiają przesuwanie się ładunku podczas ruszania z miejsca, pokonywania zakrętów i hamowania. Poza tym stanowią one optymalną pomoc przy piętrowaniu dużych i małych pudeł oraz skrzyń. W naszym sklepie otrzymasz najwyższej jakości, a mimo to również niedrogie rolki antypoślizgowe, które charakteryzują się doskonałymi współczynnikami tarcia i które oczywiście można wykorzystywać wielokrotnie. Spełniają one naturalnie wszystkie wymogi dyrektywy branżowej VDI 2700 karta 15. Dzięki praktycznym wymiarom artykuł w rolce można indywidualnie przyciąć i wykorzystać ściśle według potrzeb, dzięki czemu zyskuje się dużą elastyczność w wyborze możliwych zastosowań.

Nieodzowny element składowy bezpieczeństwa Twojego ładunku

Nieodzowny element składowy bezpieczeństwa Twojego ładunku 

Obok siatek do zabezpieczania ładunków, ochron kątowych, pasów mocujących i napinających również i nasze rolki antypoślizgowe są bardzo ważnymi czynnikami mającymi wpływ na bezpieczeństwo ładunków. Nie może ich zabraknąć w żadnej firmie, zwłaszcza że ich jakość możne absolutnie mówić sama za siebie. Wytwarzane są, na przykład, z wysokiej jakości związanego poliuretanem granulatu gumowego, pochodzącego z czystego gatunkowo kauczuku. Dzięki temu wyróżniają się również niezwykle wysoką wytrzymałością i długą żywotnością. Niezależnie od tego, czy chodzi o poręczną i niewielką rolkę o długości całkowitej 5.000 mm czy największy z naszych modeli o wymiarach 20.000 × 150 × 3 mm — w naszym sklepie oferujemy jeszcze całkiem wyjątkową usługę. Jeżeli bowiem wybierzesz od razu większą liczbę rolek, zaoszczędzisz gotówkę, gdyż gwarantujemy atrakcyjne rabaty od różnych minimalnych wielkości zakupów. W ten sposób odciążysz budżet przedsiębiorstwa, a mimo to skorzystasz z prawdziwego produktu z górnej półki, który nie pozostawia niczego do życzenia w odniesieniu do jakości materiału i wykonania.

Prawidłowe zabezpieczenie ładunku może uratować życie w sytuacji kryzysowej

 Prawidłowe zabezpieczenie ładunku może uratować życie w sytuacji kryzysowej

Nikt nie powinien bagatelizować kwestii zabezpieczania ładunków. Jedynie poprzez optymalne i prawidłowe mocowanie można zapewnić, by bardzo ciężkie częstokroć ładunki nie spowodowały w niebezpiecznej sytuacji zagrożenia dla życia kierowcy, pracowników, a także całkowicie postronnych uczestników ruchu. W sytuacjach krytycznych rolki antypoślizgowe mogą nawet uratować życie człowieka — dbając mianowicie o to, by w przypadku manewru nagłego hamowania lub podczas pokonywania szczególnie ostrego wirażu towar pozostał na swoim miejscu. W momencie gdy ciężkie przedmioty nagle ruszają, ślizgają się lub zupełnie spadają z dużej wysokości, a człowiek zazwyczaj nie ma już czasu na odpowiednią reakcję. Konsekwencją tego są nierzadko najpoważniejsze urazy. Uchroń swoich pracowników i osoby postronne przed takimi zagrożeniami i wybierz nasze nieodzowne rolki antypoślizgowe. Są one od ręki gotowe do wysyłki i po złożeniu zamówienia natychmiast wyruszają w drogę do Twojej firmy. A jeśli masz jeszcze pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, poczty elektronicznej lub naszej infolinii doradczej. Z radością oczekujemy na kontakt z Twojej strony i z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiednich rolek antypoślizgowych!