Podkładki antypoślizgowe

Antirutschpad - Klein, flexibel und gut verstaubar

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Większe bezpieczeństwo dzięki podkładkom antypoślizgowym

Większe bezpieczeństwo dzięki podkładkom antypoślizgowym
Są one niewielkie i dość niepozorne, oddają za to jednak wyjątkowo cenne usługi — najwyższej jakości podkładki antypoślizgowe do zastosowania w przemyśle i ruchu drogowym. Nie tylko zapobiegają poważnym uszkodzeniom ładunków, lecz także zapewniają ludziom dużą dozę bezpieczeństwa. Na stronie Ladungssicherung.eu (Zabezpieczanie ładunków) otrzymasz te nieodzowne produkty od razu w wielu różnych grubościach, wersjach i rozmiarach. W ten sposób można optymalnie dostosować wykorzystanie podkładek do własnych potrzeb, co zapewni maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas składowania i transportu towarów.


Podkładki antypoślizgowe mają uniwersalne zastosowanie i nadają się do wielokrotnego użytku

Podkładki antypoślizgowe mają uniwersalne zastosowanie i nadają się do wielokrotnego użytku

Nasze podkładki antypoślizgowe są również odpowiednie dla palet załadowanych sporymi ciężarami. Czy to stosowane do cennych maszyn, ciężkich elementów stalowych bądź innych ładunków — podkładki imponują swoim bardzo dobrym współczynnikiem tarcia ślizgowego i spełniają oczywiście wszystkie normy i wymagania dyrektywy branżowej VDI 2700 karta 15. Te niewielkie, a mimo to odgrywające tak istotną rolę maty z granulatu gumowego wytwarzane są ze starannie wybranego, czystego gatunkowo kauczuku. Można je oczywiście wykorzystywać wielokrotnie. W wersji najmniejszej mają wymiary 100 × 100 mm. Największy z naszych modeli mierzy natomiast 300 × 200 mm i jest przeznaczony przede wszystkim do zabezpieczania ośmiokątnych pojemników tekturowych (oktabin) na palecie do przemysłu chemicznego CP3. Ten model został poddany szczególnie wnikliwemu badaniu przez Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego Pojazdów (DEKRA) i swoimi wymiarami spełnia obowiązujące wymogi firmy BASF. Jednakże w naszym sklepie można znaleźć oczywiście poza tym jeszcze wiele innych modeli, które również dadzą się optymalnie dostosować do indywidualnych potrzeb. Pomyśl o bezpieczeństwie swoich pracowników i swoich ładunków i zadbaj od razu o odpowiedni zapas!

Z miejsca gotowe do użycia

Podkładki antypoślizgowe mają uniwersalne zastosowanie i nadają się do wielokrotnego użytku

Podczas gdy środki ochrony indywidualnej, pasy mocujące i zabezpieczenia krawędziowe stanowią podstawowe elementy zabezpieczenia ładunku, także i stosowanie naszych podkładek antypoślizgowych jest dziecinnie proste i praktycznie nie zabiera wcale czasu. Aby pozostać przy przykładzie „100 × 100 cm”: Używając czterech podkładek na europaletę, podłóż je po prostu wzdłuż pod zewnętrzne płozy palety. W ten sposób skutecznie zapobiega się ślizganiu się palet, a tym samym minimalizuje ryzyko wypadku i odniesienia obrażeń. Ani Twój ładunek, ani Twoi pracownicy nie są narażeni na ryzyko podczas transportu czy też w trakcie składowania towaru. Oczywiście nasze podkładki oferujemy również w różnych grubościach. Zdecyduj zatem we własnym zakresie, które z naszych podkładek najlepiej będą pasować do Twojej pracy. Są one prawie zawsze od ręki gotowe do wysyłki i dotrą do Twojej firmy najszybszą drogą. A po to, aby zawsze móc też dysponować niewielkim zapasem — w zależności od wybranego produktu przy zamówieniu otrzymasz karton z różną liczbą sztuk, aby nawet w okresach gorączkowej pracy nigdy nie zabrakło naszych podkładek antypoślizgowych.