Maty antypoślizgowe — aby ładunek nie miał żadnych szans wpaść w poślizg

W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2
W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2

Maty antypoślizgowe jako optymalne rozwiązanie dla bezpiecznego transportu

Maty antypoślizgowe jako optymalne rozwiązanie dla bezpiecznego transportu

Maty antypoślizgowe są po prostu nieodzowne dla bezpiecznego transportu. Nie tylko zapobiegają uszkodzeniu cennych towarów, lecz także znacznie zmniejszają ryzyko odniesienia obrażeń przez ludzi. Nasze maty antypoślizgowe są oczywiście zgodne z wytyczną branżową VDI 2700 karta 15 — dzięki temu masz pewność, że produkty te przeszły najbardziej rygorystyczne kontrole jakości i spełniają najwyższe nawet wymagania. W fazie opracowywania i produkcji dostosowujemy się poza tym na ogół do najnowszych ustaleń wynikających ze zgromadzonego doświadczenia i wiedzy naukowej.

Nieprzebrana liczba modeli, które zaspokoją każdą potrzebę

Nieprzebrana liczba modeli, które zaspokoją każdą potrzebę

Nasze wysokiej jakości maty antypoślizgowe są dostępne w ogromnej liczbie modeli, które bez problemu dostosują się do wszelkich wymagań. Czy to jako praktyczny produkt w rolce, standardowa podkładka do palet i podobnych ładunków bądź też wyjątkowo odporna na ścieranie podkładka pancerzowa do zastosowań specjalnych — niemal dla każdego transportu mamy optymalne rozwiązanie. Oczywiście z przyjemnością jesteśmy również gotowi do wykonania modeli specjalnych, zgodnie z indywidualnymi życzeniami klientów. Wystarczy do nas zadzwonić! W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych mat antypoślizgowych nasz doświadczony zespół chętnie odda się do Twojej dyspozycji. Jako specjaliści w dziedzinie najrozmaitszych systemów służących do zabezpieczania ładunków jesteśmy już od dłuższego czasu solidnymi i kompetentnymi partnerami dla wielu przedsiębiorstw.

Nieodzowne środki pomocnicze

Nieodzowne środki pomocnicze

Maty antypoślizgowe są obecnie po prostu nie do zastąpienia. Za ich pomocą można optymalnie zabezpieczyć wszystkie ładunki; przy użyciu naszych najwyższej jakości produktów możliwy jest nawet transport ciężkich ładunków. Oczywiście wszystkie nasze wyroby zostały poddane szeroko zakrojonym testom praktycznym. W końcu wszystkie maty antypoślizgowe muszą spełniać bardzo wysokie wymagania norm branżowych VDI, co bez wyjątku udało się naszemu asortymentowi. Optymalne współczynniki tarcia, szeroka gama najróżniejszych rozmiarów, grubości i wymiarów, a także niezwykle elastyczne i redukujące poślizg materiały stanowią cechy wyróżniające nasze produkty i zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa przewozu najrozmaitszych towarów.

Idealne również do użytku prywatnego

Idealne również do użytku prywatnego
Nasze maty antypoślizgowe nadają się oczywiście także doskonale do zastosowań w celach prywatnych. I tak, na przykład, odgrywają dużą rolę w zabezpieczaniu przedmiotów w bagażniku samochodu osobowego. Mogą one być ponadto wykorzystywane uniwersalnie i używa się ich wszędzie tam, gdzie wymagane jest podłoże zmniejszające poślizg. Ze spokojem rozejrzyj się zatem w naszym bogato zaopatrzonym sklepie; jeżeli będziesz potrzebować szczegółowej porady, możesz się oczywiście zwrócić z tym do naszego fachowego zespołu obsługi klienta. Nasi pracownicy chętnie pomogą Tobie w dokonaniu wyboru i udzielą wskazówek dotyczących optymalnego zabezpieczania najróżnorodniejszych towarów. Nie zdawaj się jedynie na szczęście — maty antypoślizgowe zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, lecz także uczucie spokoju.