Black-Cat

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Black-Cat — dzięki niej z całą pewnością nic nie będzie się ślizgać!

 Black-Cat — dzięki niej z całą pewnością nic nie będzie się ślizgać!

Pod nazwą produktu Black-Cat oferujemy w naszym sklepie maty antypoślizgowe, które są absolutnie wyjątkowe i wzorcowe. Za pomocą tych mat zyskuje się zabezpieczenie towarów i przedmiotów przed ześlizgnięciem bądź stoczeniem. Poza tym skutecznie chroni się w ten sposób ładunek i jego otoczenie przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Umożliwia to innowacyjna powłoka specjalna — idealnie dopasowuje się ona do ewentualnych nierówności i zapewnia sporą stabilność. Maty antypoślizgowe marki Black-Cat produkowane są w Niemczech i są niezmiernie wytrzymałe. Dają się przycinać w zależności od potrzeb i można je oczywiście także czyścić. Czy to dla rzemiosła i warsztatu, czy to w przemyśle lub nawet w biurze — maty oddają cenne usługi i są niezastąpione w wielu zakładach i firmach. Doskonale nadają się również i do użytku prywatnego — miały już okazję znakomicie się sprawdzić przede wszystkim w kuchni, podczas kempingu lub też na łodziach.

Niemal nieograniczone możliwości wykorzystania

Niemal nieograniczone możliwości wykorzystania

Maty antypoślizgowe marki Black-Cat znajdują wszechstronne i bardzo zróżnicowane zastosowania. I tak, na przykład, stanowią optymalny wkład do wózków i walizek narzędziowych, podczas transportu mebli służą jako pomoc przy przeprowadzce i naturalnie można nimi wyłożyć bagażnik samochodu. Jednocześnie stanowią one również cenną ochroną podczas robót dekarskich i pracy na pochyłych powierzchniach. Mata Black-Cat uniemożliwia uwolnienie się przedmiotów, a równocześnie zapewnia porządek i przejrzystość, gdyż za pomocą tych mat wszystko pozostaje zawsze na swoim miejscu. Nawet miejsce pracy przy biurku zyskuje na zastosowaniu maty Black-Cat — mata pod telefonem, klawiaturą lub monitorem gwarantuje, że nic się nie poprzesuwa nawet w gorączkowych i pełnych zawirowań sytuacjach.

Zadbaj o zapas dla siebie!

Zadbaj o zapas dla siebie!
Produkty marki Black-Cat są oczywiście do nabycia w naszym sklepie internetowym. Tutaj są od zaraz dostępne różne wersje umożliwiające dostosowanie zakupów do indywidualnych potrzeb. Oczywiście wszystkim artykułom towarzyszą wyczerpujące i szczegółowe opisy oraz ilustracje. W ten sposób można zyskać szerokie rozeznanie co do nowo zakupionych środków pomocniczych jeszcze przed ich dostawą. Chętnie udzielimy również indywidualnej i fachowej porady — wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem naszej infolinii doradczej! Niezmiernie cieszy nas Twoje zainteresowanie najnowocześniejszymi rozwiązaniami z dziedziny bezpieczeństwa marki Black-Cat — życzymy przyjemnego przeglądania!