Black-Cat Tygrys

Black-Cat Tygrys

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Black-Cat Tygrys — idealne rozwiązanie do ciężkich ładunków

Black-Cat Tygrys — idealne rozwiązanie do ciężkich ładunków
Maty antypoślizgowe zabezpieczające marki Black-Cat Tygrys są profesjonalnym i znajdującym uniwersalne zastosowanie rozwiązaniem problemów w logistyce, transporcie i rzemiośle. Te niezniszczalne maty zostały opracowane z przeznaczeniem do ciężkich ładunków i wyposażone we wkładkę ze specjalnej włókniny, tak aby bezproblemowo wytrzymały nawet największe obciążenia. Mogą być wielokrotnie stosowane nawet do najcięższych elementów konstrukcyjnych z betonu, maszyn lub pojazdów gąsienicowych i imponują ponadprzeciętnie dobrymi współczynnikami tarcia ślizgowego. Marka Black-Cat Tygrys to nowość w skali światowej, która została już zgłoszona do opatentowania.

Certyfikowane i wielokrotnie sprawdzone

Certyfikowane i wielokrotnie sprawdzone
Maty antypoślizgowe zabezpieczające marki Black-Cat Tygrys są wprawdzie lekkie jak piórko, lecz mimo to także wyjątkowo odporne na rozrywanie. Uzyskały one oczywiście certyfikat zgodnie z najnowszymi przepisami branżowymi VDI i zostały poddane wielokrotnie skrupulatnym badaniom. Maty można otrzymać w naszym sklepie w wielu praktycznych wersjach i rozmiarach, co sprawia, że posługiwanie się nimi jest bardzo elastyczne. I tak, na przykład, można wybrać jedną z dwóch różnych grubości: 3 mm oraz 6 mm. Dodatkowo maty można w razie potrzeby także zastosować wielowarstwowo. Kolejną duża zaletą tych produktów jest to, że utrzymanie ich w należytym stanie jest nieskomplikowane i nie zajmuje dużo czasu. Maty można łatwo i gruntownie oczyścić przy użyciu strumienicy na gorącą wodę lub parę wodną, przy czym maksymalna temperatura nie może przekroczyć 60 °C. Po wysuszeniu można znów bez problemów i ograniczeń dalej korzystać z każdej maty. Kto szuka faktycznie zaawansowanego technologicznie rozwiązania do współczesnych ciężkich ładunków, zachwyci się produktami marki Black-Cat Tygrys!

Kupuj maty antypoślizgowe zabezpieczające od razu u profesjonalisty

 Kupuj maty antypoślizgowe zabezpieczające od razu u profesjonalisty

I Ty wyposaż swoją firmę w maty antypoślizgowe zabezpieczające marki Black-Cat Tygrys. Nasz sklep oferuje innowacyjne produkty w najlepszych cenach i przykłada wielką wagę do krótkich czasów dostawy. Jeżeli masz jeszcze jakiekolwiek pytania dotyczące różnych obszarów stosowania mat, z przyjemnością pozostajemy do Twojej dyspozycji — wystarczy skorzystać z naszej infolinii doradczej i zdać się na wieloletnie doświadczenie i kompetencje naszych pracowników. Nasz zespół obsługi klienta przechodzi regularne szkolenia i dysponuje wysokim poziomem wiedzy specjalistycznej, która nie zasadza się wyłącznie na czystej teorii. Poza tym nasz sklep oferuje wiele dogodnych sposobów zapłaty oraz interesujące warunki dostawy — i tak już od wartości zamówienia netto w wysokości 150 € nie doliczamy już żadnych kosztów dostawy. Postaw zatem i Ty na idealne rozwiązanie do ciężkich ładunków i zamów jeszcze dziś ultranowoczesne maty antypoślizgowe zabezpieczające marki Black-Cat Tygrys.