Black-Cat Silvergrip

Brak produktów spełniających kryteria wyboru.

Mata antypoślizgowa Black-Cat-Silvergrip — wolna od plastyfikatorów i freonu nowość w skali światowej

Mata antypoślizgowa Black-Cat-Silvergrip — wolna od plastyfikatorów i freonu nowość w skali światowej 

Maty antypoślizgowe serii Black-Cat odznaczają się wyjątkowo wysoką jakością w zabezpieczaniu ładunków, jak również w innych dziedzinach. Mata antypoślizgowa Black-Cat-Silvergrip jest przy tym pierwszą matą niezawierającą plastyfikatorów i freonu, a tym samym wolną od substancji toksycznych. Mimo to jest w stanie sprostać wymogom nawet najbardziej wyśrubowanych norm bezpieczeństwa. Ten będący owocem najnowocześniejszych technologii produkt został opracowany w drodze wieloletnich badań specjalnie w celu zaspokojenia wymagań logistycznych w przemyśle lotniczym oraz motoryzacyjnym i w związku z tym spełnia surowe wymogi tej gałęzi przemysłu nowoczesnych technologii. Mata ta oferuje oczywiście wszystkie własności tradycyjnych mat antypoślizgowych, takie jak minimalizowanie ryzyka poślizgu i podwyższenie współczynnika tarcia w celu zapewnienia bezpiecznego transportu i optymalnego zabezpieczenia ładunku. Tak jak wszystkie pozostałe maty antypoślizgowe Black-Cat, również i ona posiada certyfikat wystawiony przez Instytut Fraunhofera, a także przeszła próby według profilu wymagań DEKRA. Jednakże jej charakterystyka dalece przewyższa cechy tradycyjnej maty, ponieważ ma ona do zaoferowania szereg wyjątkowych właściwości. Dzięki swojej bardzo miękkiej powierzchni unieruchamia przedmioty, nie powodując zarysowań, a przy tym jeszcze nie pozostawia absolutnie żadnych śladów. Świetnie nadaje się więc do delikatnych towarów. Co więcej, jest łatwa do czyszczenia, a nawet — dzięki wyjątkowej strukturze swojej powierzchni — odpycha od siebie brud. Te cechy przyczyniają się również do trwałości produktu. Mata — ze swoimi zaledwie 985 g/m² — jest poza tym „zawodnikiem” wagi lekkiej, co zawdzięcza także swojej niewielkiej grubości, wynoszącej jedynie 2,0 mm. Należy więc do najlżejszych, a mimo to najbardziej wytrzymałych w swoim rodzaju, a pomimo swojej niewielkiej wagi może być stosowana nawet 1000‑krotnie. Z tego względu jest chętnie wykorzystywana do długiego i nieprzerywanego użytkowania, na przykład do stałego składowania. Współczynnik tarcia tej innowacyjnej maty antypoślizgowej jest bardzo wysoki i wynosi do 0,8 µ.

Ta uniwersalna mata sprosta nawet wymaganiom obszarów o szczególnie wysokim stopniu wrażliwości i higieny

Ta uniwersalna mata sprosta nawet wymaganiom obszarów o szczególnie wysokim stopniu wrażliwości i higieny

Mata antypoślizgowa Black-Cat-Silvergrip została opracowana specjalnie dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego, stąd też jest szczególnie przystosowana do użytku w tych branżach. Można ją oczywiście optymalnie wykorzystywać jako produkt uniwersalny we wszystkich dziedzinach związanych z zabezpieczaniem ładunków, jednakże ze względu na swoje specjalne właściwości można ją bardzo dobrze wykorzystywać w wielu wrażliwych obszarach zastosowań. Zaleca się stosowanie tej maty antypoślizgowej w celu zapewnienia bezpieczeństwa w laboratoriach, pomieszczeniach czystych (o kontrolowanych parametrach środowiskowych), a nawet w sektorze opieki, gdzie wymagania stawiane materiałom są bardzo rygorystyczne. Jest ona jednak również chętnie stosowana do celów logistyki magazynowej w branży najnowocześniejszych technologii. W transporcie artykułów spożywczych jest także nieodzowna, ponieważ jest dopuszczona do kontaktu z żywnością, a to kryterium spełnia niewiele mat antypoślizgowych. Wykonana jest z trzech warstw — warstwa górna i dolna składa się z materiału foliowego, który nie zawiera substancji szkodliwych i ma właściwości antypoślizgowe. Warstwa środkowa składa się z tkaniny wzmocnionej włóknami szklanymi, do której dodano wytrzymały na rozrywanie materiał kompozytowy. Taka technologia wykonania materiałów znana jest również pod nazwą konstrukcji kanapkowej.

Maty antypoślizgowe serii Black-Cat od początku swojego rozwoju są ukierunkowane na zaspokajanie potrzeb klientów. Eksperci z dziedziny zabezpieczania ładunków zgłosili wiele propozycji usprawnień, które zostały zrealizowane w matach. Żadnej maty antypoślizgowej nie poddawano próbom tak często, jak maty Black-Cat. Porównano ją z 55 innymi produktami. Mata Black-Cat zdołała przy tym zaimponować we wszystkich dziedzinach i za każdym razem okazała się zdecydowanym zwycięzcą i najlepszą serią produktów w Europie. Mamy przyjemność być w Niemczech jednym z wybranych dystrybutorów sprzedających te produkty. Ponieważ są one dystrybuowane jedynie za pośrednictwem sprzedawców spełniających określone kryteria jakościowe.

Oferujemy ten produkt jako podkładkę, matę bądź też jako artykuł w rolce

Oferujemy ten produkt jako podkładkę, matę bądź też jako artykuł w rolce

Matę antypoślizgową Black-Cat-Silvergrip, jak zresztą i pozostałe produkty z serii Black-Cat, można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Wszystkie maty są produkowane w Niemczech. Oferujemy matę poślizgową w różnych rozmiarach, dzięki czemu można nabyć produkt odpowiedni do każdego zastosowania. Najmniejszego formatu jest podkładka, której wymiary gabarytowe wynoszą 20 × 24 cm, a więc doskonale nadaje się do wykorzystania jako podkładka antypoślizgowa do użytku w gospodarstwie domowym lub transporcie pasażerskim. W szczególności, na przykład, podkładka ta może zapobiegać przesuwaniu się filiżanek z kawą, laptopów bądź tabletów w samolocie lub pociągu. W gospodarstwie domowym może ona w formie podkładki zapobiegać ześlizgiwaniu się deski do krojenia w kuchni. Jako mata dostępna jest w formie produktu o wymiarach 55 × 75 cm. Format ten jest doskonale przystosowany do półpalet, takich jak na przykład palety higieniczne, bądź też do transportu w bagażniku samochodów osobowych i furgonetek. W ofercie mamy również tę matę jako artykuł w rolce o długości 12 m i szerokości od 20 cm do 120 cm. Wykładzina antypoślizgowa w tej formie jest chętnie wykorzystywana w logistyce magazynowej, transporcie i produkcji. Na przykład, jako podkład pod polerowane narzędzia, maszyny bądź urządzenia wszelkiego rodzaju. Kolejną zaletą jest to, że matę tę można przyciąć dokładnie na wymiar, a tym samym dostosować do indywidualnych wymagań. Wszystkie materiały antypoślizgowe serii Black-Cat-Silvergrip mają grubość 2,0 mm. Na życzenie jednak, w przypadku zamówienia co najmniej 2000 m², oferujemy ten produkt również w wykonaniu o grubości 1,0 mm. Prosimy o kontakt, a z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi produktami tej serii oferowanymi w naszym sklepie. Maty te można otrzymać w wykonaniu ultralekkim, o grubości zaledwie 1,3 mm, bądź też w szczególnie wytrzymałej wersji do transportu ciężkiego. Bez względu na to, jakim wymaganiom ma podołać mata antypoślizgowa, produkty Black-Cat są stworzone również do zaspokajania bardzo specyficznych potrzeb. Można się z nami skontaktować telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź też korzystając z naszego formularza kontaktowego. Z przyjemnością doradzimy w wyborze produktów z naszej bogatej oferty.