Black-Cat Pantera

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Black-Cat Pantera — niezniszczalny specjalista od wszystkiego do uniwersalnego zastosowania

Black-Cat Pantera — niezniszczalny specjalista od wszystkiego do uniwersalnego zastosowania
Jeżeli mata antypoślizgowa nosi nazwę Black-Cat Pantera, to musi to mieć naprawdę ważny powód. To, czy swoją nazwę produkt zawdzięcza niezwykle długiej żywotności czy też raczej czarnej powierzchni, nie jest nam niestety wiadome. Faktem jest jednak, że w przypadku maty Black-Cat Pantera chodzi o niezniszczalnego specjalistę od wszystkiego, którego można wykorzystać zarówno w przemyśle, jak i w logistyce oraz branży transportowej. Maty antypoślizgowe zabezpieczające są gwarantem optymalnego zabezpieczenia ładunku i spełniają oczywiście obowiązujące normy i dyrektywy. Ich stosowanie jest zresztą całkiem proste — maty można dość łatwo przycinać do indywidualnych wymiarów, są one proste w czyszczeniu i oczywiście także można po nich jeździć. A to jeszcze bynajmniej nie wszystko, gdyż produkty o nazwie Black-Cat Pantera imponują ponadto swoimi licznymi dalszymi zaletami.

Z siłą drapieżnego kota…

Z siłą drapieżnego kota…
Maty antypoślizgowe marki Black-Cat Pantera nadają się jako zabezpieczenie ładunku do samochodów dostawczych i ciężarowych, jako wykładziny podłogowe na liniach montażowych bądź też jako praktyczne wykładziny bagażników. Są one bardzo odporne na rozrywanie i dają się zdumiewająco ciasno zwinąć, co można w zupełności porównać ze zwinnością drapieżnego kota. Maty podlegają oczywiście wielokrotnej kontroli jakości i charakteryzują się świetnymi współczynnikami tarcia ślizgowego. W procesie produkcji konsekwentnie unikano ołowiu, kadmu i innych toksycznych metali ciężkich. Maty nie zawierają również formaldehydu ani sylikonu. W rezultacie można je po prostu usuwać wraz z odpadami z gospodarstwa domowego, a ponadto bardzo dobra jest ich odporność na działanie czynników biologicznych. A tak w ogóle: Maty Black-Cat Pantera są wskazane naturalnie nie tylko do użytku komercyjnego. Również i do tego czy owego hobby godne polecenia jest stosowanie mat. Maty antypoślizgowe zabezpieczające sprawdziły się już często szczególnie na łodziach.

Dostępne od zaraz w naszym sklepie

Dostępne od zaraz w naszym sklepie
Te wysoce profesjonalne i niezwykle wytrzymałe maty są do oczywiście do nabycia w naszym sklepie. W ofercie mamy nawet więcej modeli i rozmiarów, co umożliwia dokonanie całkowicie indywidualnego wyboru dostosowanego do konkretnych potrzeb. Czy to jako klasyczne maty, czy to w postaci praktycznych i szczególnie atrakcyjnych cenowo artykułów w rolce bądź jako podkładki ośmiokątne — produkty o zwinności i mocy drapieżnego kota są już niemalże ewolucją w branży. I Ty przekonaj się o niepowtarzalnych zaletach mat antypoślizgowych Black-Cat Pantera!