Mata antypoślizgowa Black-Cat

Mata antypoślizgowa Black-Cat — zwycięzca testów europejskich

W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2
W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2

Mata antypoślizgowa Black-Cat — uniwersalne rozwiązanie problemów w wielu obszarach

Mata antypoślizgowa Black-Cat — uniwersalne rozwiązanie problemów w wielu obszarach

Czy to w przemyśle, w rzemiośle, w logistyce bądź też podczas transportu — mata antypoślizgowa Black-Cat jest uniwersalnym rozwiązaniem problemów w wielu różnych obszarach zastosowań. Ten wyjątkowo wysokiej jakości produkt, dostępny w rozmaitych wersjach, odznacza się licznymi zaletami i stał się w międzyczasie w wielu branżach wręcz nieodzowny. Maty wytwarzane są zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymaganiami norm wojskowych armii amerykańskiej. Imponują swoją najwyższą jakością połączoną z nadzwyczajną odpornością na rozrywanie i w miarę upływu czasu stały się najczęściej testowanymi matami antypoślizgowymi Europy. Wiele renomowanych instytutów poddawało ją wielokrotnie kompleksowym i drobiazgowym badaniom, w tym między innymi znany Instytut Fraunhofera, drezdeńskie Towarzystwo do spraw Logistyki Transportowej, Przeładunkowej i Magazynowej TUL-LOG oraz Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego Pojazdów (DEKRA). Wynik: Mata antypoślizgowa Black-Cat w porównaniu z 55 podobnymi produktami okazała się zdecydowanym zwycięzcą.


Jak dotąd niedościgniony produkt zaawansowanych technologii

Jak dotąd niedościgniony produkt zaawansowanych technologii

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że możemy w naszym sklepie zaoferować matę antypoślizgową Black-Cat. Wreszcie producent kładzie duży nacisk na to, by dystrybuować ten wyjątkowy produkt jedynie za pośrednictwem wybranych, zmotywowanych sprzedawców. Tajemnicę sukcesu mat widać z pewnością między innymi w niezmiennie wysokiej jakości. Przed zapakowaniem każdy produkt jest poddawany rygorystycznym testom, a poza tym producent kieruje się profesjonalnymi propozycjami udoskonaleń zgłaszanymi przez doświadczonych specjalistów do spraw zabezpieczania ładunków z całej Europy. I nie tylko to — marka Black-Cat jest już od dłuższego czasu partnerem na rzecz rozwoju przemysłu lotniczego i motoryzacyjnego. Wygórowane potrzeby i wymagania gałęzi przemysłu, należących do nowoczesnego sektora zaawansowanych technologii, marka ta spełnia dzięki innowacyjnym i przyszłościowym technologiom produkcyjnym, które są nadal nieustannie rozwijanie i doskonalone. 

Optymalne wyposażenie do zabezpieczania ładunków

Optymalne wyposażenie do zabezpieczania ładunków

Mata antypoślizgowa Black-Cat, obok sprawdzonych pasów mocujących i tradycyjnej miotły do oczyszczania powierzchni ładunkowej, należy do najważniejszych przyborów w dziedzinie zabezpieczania ładunków. Ustawodawcy i policja już od dłuższego czasu są pod tym względem bezlitośni — kto nie zabezpieczy swojego ładunki w sposób wystarczający i zgodny z przepisami, musi się liczyć z dotkliwymi karami. I to dobrze! Popularne wymówki, takie jak na przykład brak czasu lub nawet nieznajomość przepisów, już od dawna nie są akceptowane przed sądem. Co więcej, obowiązuje to nie tylko w ramach działalności gospodarczej, lecz naturalnie także i w sferze prywatnej. Nasza mata antypoślizgowa Black-Cat powinna zatem stanowić element standardowego wyposażenia każdego transportu. Przyczynia się ona w znaczący sposób do tego, że ładunek umieszczony w samochodzie osobowym, dostawczym czy też ciężarowym nie przesuwa się podczas nagłego manewru gwałtownego hamowania, niebezpiecznego wymijania bądź natrafienia na nierówności w jezdni. Wyjątkowo wytrzymałe maty zmniejszają tym samym dość znacznie ryzyko wynikające z gładkich powierzchni ładunkowych. Ponadto połączone z odpowiednimi pasami mocującymi i ładunkiem tworzą zamkniętą i stabilną jednostkę wraz z danym pojazdem. Pamiętaj więc o tym, że niezabezpieczony ładunek stanowi nie tylko naruszenie prawa, lecz także że jest to czysta lekkomyślność! Nie ryzykuj życia swojego ani Twoich bliźnich, lecz zdaj się zamiast tego na wzorową jakość maty antypoślizgowej Black-Cat.