Antypoślizgowe wykładziny podłogowe

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Antypoślizgowe wykładziny podłogowe — zabezpiecz niebezpieczne obszary działania

Antypoślizgowe wykładziny podłogowe — zabezpiecz niebezpieczne obszary działania
Niezależnie od tego, czy chodzi tu o stopnie schodów, mokre podłogi czy strefy wejściowe, które są nieustannie narażone na niesprzyjające warunki pogodowe — chroń swoich klientów, pracowników i oczywiście siebie również przed nieprzyjemnymi upadkami i stosuj nasze wyjątkowo wytrzymałe antypoślizgowe wykładziny podłogowe. W naszym sklepie oferujemy w tym zakresie bardzo urozmaicony i zróżnicowany asortyment, który nie tylko imponuje funkcjonalnością, lecz także przyciąga wzrok swoim atrakcyjnym wyglądem. Od klasycznego dywanika na stopień schodowy aż po olejoodporną wykłdzinę gumową ryflowaną — zawczasu zadbaj o to, by Twój zakład nie stał się potencjalnym źródłem zagrożenia. A tak w ogóle: Nasze produkty świetnie nadają się także do zastosowań prywatnych!

Szybki wgląd w nasz asortyment

Szybki wgląd w nasz asortyment

Poza wymienionymi już artykułami oferujemy oczywiście również wysokiej jakości maty wejściowe, które niezawodnie zabezpieczą obszar przed drzwiami firmy lub domu. Maty, dostępne w różnych rozmiarach, można stosować także i w innych obszarach, takich jak, na przykład, na pomostach podnośnych lub, bardziej ekstrawagancko, przed wyciągami narciarskimi. Praktyczne rozwiązanie: Odpowiednie szczotki wtykowe, które można wymienić w dowolnym momencie. Oferujemy je w pięciu pięknych kolorach, tak że ich wygląd stanowi również prawdziwą ucztę dla oka. Kolejny segment w naszej kategorii antypoślizgowych wykładzin podłogowych związany jest z tematem stanowiska pracy. W naszej ofercie można znaleźć różne wygodne maty na stanowiska robocze, przeznaczone do spełniania rozmaitych wymogów. Szczególnie popularny wśród naszych klientów jest, na przykład, model „MT-Comfort z wypustkami okrągłymi”, który charakteryzują szczególne właściwości antypoślizgowe i amortyzujące. To, czy chodzi o pracę w pozycji stojącej lub chodzącej, nie odgrywa przy tym w ogóle żadnej roli, gdyż mata ta jest prawdziwie wszechstronnie uzdolniona. Do użytku na pomostach roboczych i podnośnych mamy przygotowany model „Pro Activ”. Cecha szczególna: Ta uginająca się pod naciskiem kroków i antypoślizgowa mata na stanowisko robocze zapewnia wrażenie chodzenia jak po leśnym gruncie. W ten sposób konsekwentnie przeciwdziała się objawom zmęczenia nóg i stóp. A tak w ogóle: Rozmiar określasz we własnym zakresie, gdyż matę tę sprzedajemy po cenie za metr bieżący.

Dla większej wygody wewnątrz budynków i na terenach otwartych

Dla większej wygody wewnątrz budynków i na terenach otwartych
Był to oczywiście jedynie niewielki wycinek z naszej bogatej oferty. Najlepiej odwiedź nas od razu na naszej stronie internetowej i przekonaj się osobiście o licznych zaletach naszych produktów. Nasze maty, wykładziny i artykuły docinane na wymiar bez problemów podejmują walkę z deszczem, śniegiem bądź olejem i imponują szczególnie również swoją wyjątkowo długą żywotnością. Urazów, takich jak skręcenia, stłuczenia lub pęknięcia więzadeł, które są często konsekwencją nieszczęśliwych upadków, można uniknąć w sposób zaplanowany dzięki naszym produktom. Jeżeli leży Tobie na sercu sprawa ochrony pracowników i klientów przed narażeniem na szwank, wybierz nasze wysokiej jakości antypoślizgowe wykładziny podłogowe w profesjonalnym wydaniu. Nasza wskazówka specjalna: Nasza płyta do zastosowań przemysłowych „fest” posiada kanaliki odpływowe na spodniej stronie, co umożliwia natychmiastowy odpływ wody!