Ochrona antypoślizgowa

Ochrona antypoślizgowa — materiały ograniczające poślizg zapewniają większe bezpieczeństwo

W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
W kolejności malejącej
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Ochrona antypoślizgowa — istota każdego zabezpieczenia ładunku

Ochrona antypoślizgowa — istota każdego zabezpieczenia ładunku

Termin „antypoślizgowy” należy z pewnością do najczęściej używanych pojęć w dziedzinie zabezpieczania ładunku. I to nie z byle powodu, gdyż bez najwyższej jakości produktów z tej kategorii bezpieczny transport wszelkiego rodzaju ładunków i towarów byłby zapewne prawie niemożliwy. Jak sama nazwa wskazuje, te praktyczne środki pomocnicze zapobiegają przesuwaniu się ładunku, a to przede wszystkim ze względu na doskonałe współczynniki tarcia. Ale nawet przedsiębiorcy z branży logistycznej często nie wiedzą, że do kategorii ochrony antypoślizgowej zaliczają się nie tylko tradycyjne maty i podkładki, lecz także wykładziny podłogowe, jak również artykuły w rolkach o wszechstronnym zastosowaniu. Do tego segmentu produktów zaliczają się nawet maty wejściowe — z odpowiednimi szczotkami wtykowymi lub bez nich. Poprzez nabycie tych środków pomocniczych przedsiębiorcy i osoby fizyczne mogą zatem w sposób istotny przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa w obrębie swoich zakładów pracy, jak i w transporcie towarów. W ten sposób skutecznie unika się sytuacji niebezpiecznych, a równocześnie radykalnie zmniejsza ryzyko wypadku.

seperator

Produkty antypoślizgowe od profesjonalistów — niezawodne, trwałe i wytrzymałe

Produkty antypoślizgowe od profesjonalistów — niezawodne, trwałe i wytrzymałe

Wybierając swój sprzęt z zakresu ochrony antypoślizgowej, zdecyduj się lepiej od samego początku na markową jakość najwyższej klasy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybrane produkty spełniają absolutnie najwyższe standardy jakościowe i charakteryzują się znakomitym poziomem wykonania. Markowe artykuły, które można znaleźć w naszym sklepie, imponują swoją wytrzymałością i długą żywotnością. Objęte są ścisłymi i systematycznymi kontrolami jakości i w zależności od modelu spełniają niemal wszystkie wymagania wytycznej branżowej VDI 2700 karta 15. Najlepiej jednak samodzielnie wyrób sobie zdanie na temat naszego szerokiego asortymentu — nasze produkty z kategorii ochrony antypoślizgowej już od dłuższego czasu oddają nieocenione usługi w niezliczonych zakładach i przedsiębiorstwach. Chętnie wykonamy również maty antypoślizgowe o nietypowych wymiarach — wystarczy skorzystać z naszego formularza kontaktowego i poinformować nas o swoich wymaganiach. Dzięki ultranowoczesnym technologiom przetwarzania wyprodukowanie mat antypoślizgowych o niestandardowych wymiarach jest obecnie możliwe zazwyczaj bez problemu.

 

sperator

Teraz także bez plastyfikatorów

Teraz także bez plastyfikatorów

W ramach kategorii ochrony antypoślizgowej w naszym sklepie oferujemy od teraz kolejną perełkę, która może ucieszyć naszych klientów — pierwsze produkty niezawierające plastyfikatorów, wykonane z nowo opracowanej kombinacji włókien specjalnych. Maty, paski i rolki są niezwykle odporne na rozrywanie i charakteryzują się najwyższej klasy współczynnikami tarcia ślizgowego. Ponadto są one oczywiście w 100 procentach wolne od substancji toksycznych i silikonu, a także w tych supernowoczesnych i zaawansowanych produktach z kategorii ochrony antypoślizgowej nie stwierdza się obecności formaldehydu ani toksycznych metali ciężkich. Ale niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na sprawdzone klasyki czy na przyjazne dla środowiska nowości, w każdym przypadku otrzymasz towar najwyższej klasy, który spełnia najwyższe nawet wymagania i nie pozostawia niczego do życzenia, jeśli chodzi o funkcjonalność i jakość. W kwestii ochrony antypoślizgowej postaw zatem na markowe produkty wysokiej jakości — w końcu należyte zabezpieczenie ładunku powinno być zawsze najwyższym priorytetem!