Obszary tematyczne logistyki i zabezpieczania ładunków

Wymagania dotyczące logistyki i systemów do zabezpieczania ładunków muszą być odpowiednio dostosowywane w przypadku różnych typów i segmentów pojazdów. Jednemu nie można jednak zaprzeczyć: wyzwania logistyczne, a tym samym również wymagania dotyczące stosowania innowacyjnych systemów służących do transportu towarów rosną. Niewykorzystane miejsce to strata czasu i pieniędzy. Również wymagania dotyczące bezpieczeństwa oraz bardziej restrykcyjne przepisy w dziedzinie zabezpieczania ładunków prowadzą w efekcie do powstania coraz to bardziej kompleksowych systemów. Cokolwiek tylko zechcesz przetransportować w swoim pojeździe — do wszystkiego istnieje odpowiedni system, który przeznaczony jest specjalnie do Twojego pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to furgonetka, pojazd z nadwoziem furgonowym lub plandekowym bądź przyczepa.

Obszary tematyczne strony głównej

Obszar tematyczny dotyczący wymagań logistycznych w furgonetkach

Furgonetki

Informacje na temat nieustannie rosnących wyzwań logistycznych w segmencie furgonetek i nowych prób rozwiązań innowacyjnych systemów do transportu najróżniejszych ładunków znajdziesz tutaj..

Mehr Informationen
Obszar tematyczny dotyczący zabezpieczania ładunków w przyczepach

Przyczepy

Informacje na temat indywidualnych rozwiązań w dziedzinie zabezpieczania ładunków w przyczepach oraz zabezpieczeń ładunków wielkogabarytowych znajdziesz tutaj.

Mehr Informationen
Obszar tematyczny logistyki w pojazdach z nadwoziem furgonowym

Pojazdy z nadwoziem furgonowym

Specjalne systemy do zabezpieczania ładunków lub optymalizacji przestrzeni przeznaczone do pojazdów z nadwoziem furgonowym. Bezpieczeństwo z certyfikatem — Twoje bezpieczeństwo!

Mehr Informationen
Obszar tematyczny logistyki w pojazdach z nadwoziem plandekowym

Pojazdy z nadwoziem plandekowym

Pojazdy z nadwoziem krytym plandeką zaliczają się do najczęściej używanych środków transportu w nowoczesnym łańcuchu logistycznym. Uniwersalne zastosowanie do najróżniejszych ładunków. Zawsze mamy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie!

Mehr Informationen
Obszar tematyczny logistyki w pojazdach z nadwoziami specjalnymi

Pojazdy z nadwoziami specjalnymi

Nasze systemy do zabezpieczania ładunków i optymalizowania transportu skrojone na miarę. Nie udało się Tobie znaleźć odpowiedniego rozwiązania. Twoje życzenia stanowią dla nas wyzwanie.

Mehr Informationen
Transport w kontenerach dostosowany do indywidualnych wymagań.

Kontenery

W dziedzinie transportu w kontenerach niezawodnie służymy naszym Klientom naszym doświadczeniem, wiedzą fachową i serwisem sieciowym. Zabezpieczenia ładunkowe przeznaczone do transportu w kontenerach znajdziesz tutaj!

Mehr Informationen
Wersje specjalne wykonane na indywidualne życzenie Klienta!

Wersje wykonane na specjalne życzenie

Wersje specjalne wykonane dokładnie według indywidualnych wymagań. Tutaj znajdziesz odboje gumowe, pasy mocujące, maty antypoślizgowe i wiele innych artykułów, o które też możesz zapytać naszych pracowników.

Mehr Informationen

Zabezpieczanie ładunków w furgonetkach

Transport dystrybucyjny to typowy przykład zastosowania furgonetek klasy Sprinter. To właśnie furgonetki chętnie wykorzystuje się na krótkich dystansach z częstymi przystankami, gdyż są one w tym przypadku elastyczne w użyciu, a ponadto stosunkowo łatwe w prowadzeniu. Ważne jest sięgnięcie po właściwy system, odpowiedni dla ładunku, który ma zostać przewieziony. System blokowania ładunków w samochodach dostawczych składający się z lekkich belek blokujących i szyn zarówno w podłodze, jak i suficie pojazdu to elastyczny mistrz transformacji umożliwiający szybki montaż i demontaż. W przypadku gdy wszystkie ładunki muszą być swobodnie dostępne, system regałowy TransSAFE® daje możliwość stworzenia półki w pojeździe w ciągu kilku sekund. Te systemy siatkowe są niedrogie i umożliwiają uniwersalne zabezpieczanie w elastyczny sposób. Dzięki TransSAFE® go Twój ładunek zostanie nawet automatycznie zabezpieczony siatką jednym naciśnięciem guzika.

Pojazdy o nadwoziu furgonowym

Pojazdy o nadwoziu furgonowym są znane przede wszystkim z transportu artykułów spożywczych. Czy chodzi o towary mrożone czy ładunki suche, pojazd z nadwoziem furgonowym trwale odmienił logistykę artykułów spożywczych. W przypadku delikatnych towarów szczególne wyzwanie polega przede wszystkim na tym, by nie uszkodzić warstwy izolacyjnej przez nieprawidłową instalację systemów. Aby temu zapobiec, podczas zabezpieczania ładunków i optymalizacji przestrzeni należy stosować środki ściśle dobrane do konstrukcji pojazdu. Oferowane przez nas systemy zabezpieczą Twój ładunek, nie powodując przy tym uszkodzeń ściany pojazdu. W przypadku naszych systemów kontenerów na kółkach ładunek zabezpieczysz szybko i łatwo dzięki naszym dźwigniom napinającym w szynach w ścianach bocznych. Inne systemy zapewniają dodatkowy poziom ładunkowy na indywidualnie konfigurowalnej wysokości. A dzięki systemowi inteligentnego blokowania Smart Lock pionowe belki blokujące masz zawsze na pokładzie i podczas rozładunku częściowego możesz je przesuwać i dopasować do swojego ładunku. Nawet w celu przewozu odzieży możesz przekształcić swój pojazd z nadwoziem furgonowym w mobilną garderobę i dostarczyć towar bez zagnieceń. Można również uniknąć problemów z naciskiem osi. Przegroda systemowa efektywnie rozprowadza nacisk osi i w przypadku ciężkiego ładunku pomaga uniknąć przekroczenia dopuszczalnego nacisku osi.

Pojazdy z nadwoziem plandekowym

Pojazdy z nadwoziem plandekowym należą do najchętniej wykorzystywanych środków transportu w branży logistycznej. Ważne w tym przypadku jest elastyczne dostosowanie systemów do najróżniejszych zadań transportowych. System AJS zapewnia setki punktów mocowania stanowiących bazę dla rozmaitych elementów zabezpieczających, takich jak belki blokujące, pasy mocujące czy drążki rozporowe. Dodatkowy poziom ładunkowy zyskasz dzięki systemowi podwójnej podłogi, a nawet dla pojazdu z nadwoziem plandekowym istnieje system inteligentnego blokowania Smart-Lock, w którego skład wchodzą regulowane pionowe belki blokujące.
Rozejrzyj się w naszym obszarze tematycznym, a z pewnością znajdziesz system odpowiedni dla siebie. W przypadku pytań dotyczących optymalnego i indywidualnego zabezpieczania ładunków zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii doradczej.