W dniach od 23.12.2021 do 07.01.2021 włącznie obowiązuje w naszym sklepie przerwa zimowa. W tym okresie nie realizujemy wysyłek.
Od dnia 10.01.2022 jesteśmy z powrotem do dyspozycji. Prosimy o zrozumienie w tym względzie.

Nota prawna

MT Onlineshops GmbH
Werner-von-Siemens-Straße 12–14
36041 Fulda (Niemcy)

Prezes (Geschäftsführer): Hans-Peter Günther

Telefon: +49 (661) 380 9988-0 (Niemcy)
Faks: +49 (661) 380 9988-9 (Niemcy)
Poczta elektroniczna: kontakt@zabezpieczenie-ladunku.pl    
Internet: www.zabezpieczenie-ladunku.pl

Podmiot odpowiedzialny za treść: MT Onlineshops GmbH

Sąd rejestrowy: Amtsgericht Fulda (Sąd Rejonowy w Fuldzie, Niemcy)
Numer w rejestrze handlowym: HRB 5918

Numer identyfikacji podatkowej VAT zgodnie z § 27a niemieckiej Ustawy o podatku od towarów i usług (Umsatzsteuergesetz): DE275828890
Global Location Number (GLN): 42 515548 0000 4

Uwagi dotyczące praw autorskich
Treści i programy umieszczone w niniejszej witrynie internetowej podlegają ochronie prawnoautorskiej. Zastrzegamy sobie wszelkie prawa do nich. Pewne części niniejszej witryny internetowej mogą zawierać zdjęcia, teksty lub nagrania dźwiękowe, które są przedmiotem praw autorskich osób trzecich. W takich przypadkach uwagi dotyczące praw autorskich są odnotowane w odpowiednich miejscach. O ile wyraźnie nie określono inaczej, powielane, przekazywane, rozpowszechniane bądź zapisywane informacji umieszczonych w niniejszej witrynie internetowej, w tym tekstów, zdjęć i nagrań dźwiękowych, wymaga uzyskania pisemnej zgody wydawcy. Wyraźnie zabrania się modyfikowania treści niniejszej witryny internetowej.

Źródła zdjęć
© MT Onlineshops GmbH
© allsafe GmbH & Co. KG
© bzyxx - Fotolia.com
© creativenature.nl - Fotolia.com
© djama - Fotolia.com
© Eisenhans - Fotolia.com
© hainichfoto - Fotolia.com
© Kadmy - Fotolia.com
© Monkey Business - Fotolia.com
© zhu difeng - Fotolia.com
© industrieblick - Fotolia.com
© endostock - Fotolia.com
© Jipé - Fotolia.com
© Marina Ignatova - Fotolia.com

Uwagi dotyczące odnośników zewnętrznych

W orzeczeniu z dnia 12 maja 1998 roku — 312 O 85/98 — „Odpowiedzialność za zamieszczane odnośniki” Sąd Okręgowy w Hamburgu (Landgericht Hamburg) stwierdził, że poprzez zamieszczenie odnośnika ponosi się ewentualną odpowiedzialność za treści zawarte na odnośnej stronie. Można tego uniknąć — zdaniem przywołanego sądu — jedynie poprzez wyraźnie zdystansowanie się od tych treści. Niniejszym odcinamy się wyraźnie od wszelkich treści opublikowanych na wszystkich stronach, do których odnośniki są zamieszczone na naszej stronie głównej, i stwierdzamy, że nie stanowią one naszej własności. Deklaracja ta dotyczy wszystkich odnośników zamieszczonych w niniejszym projekcie (w niniejszej witrynie internetowej).