Mata ochronna budowlana

Mata ochronna budowlana — do uszczelniania i izolacji dachów

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Chroń budynki i budowle przy użyciu naszych profesjonalnych mat ochronnych budowlanych

Chroń budynki i budowle przy użyciu naszych profesjonalnych mat ochronnych budowlanych

Najwyższej jakości mata ochronna budowlana może być prawdziwie wszechstronnie uzdolniona. Może być niesamowicie wszechstronnie stosowana i odznacza się długą żywotnością i maksymalną wytrzymałością. Z uwagi na swoje liczne korzystne właściwości nie tylko niezawodnie chroni przed działaniem czynników atmosferycznych wszelkiego rodzaju, lecz także w prosty sposób zapobiega uszkodzeniom mechanicznym. W naszym sklepie można otrzymać te maty od razu w kilku różnych rozmiarach w nader korzystnej cenie. Nie dopuść, aby czynniki zewnętrzne miały negatywny wpływ na budowle i budynki, i zaopatrz się zawczasu w naszą matę ochronną budowlaną w profesjonalnym wydaniu.

Do poziomów parkingowych, tarasów i dachów lekko stromych

 Do poziomów parkingowych, tarasów i dachów lekko stromych

Nasza mata ochronna budowlana zapewnia kompleksową długoterminową ochronę i można ją bardzo szybko i łatwo położyć. Wykonana jest z najwyższej klasy czystego gatunkowo i pochodzącego z recyklingu granulatu gumowego związanego poliuretanem i gwarantuje tym samym niezmiennie wysoką jakość na dłuższą metę. Ponadto zapewnia również mnóstwo korzyści — jest nie tylko odporna na działanie czynników atmosferycznych i nie ulega rozkładowi, lecz także przepuszcza wodę i od razu po położeniu może być w pełni obciążana, co w przypadku wielu budynków jest także bardzo ważne. Dzięki naszej macie ochronnej budowlanej zyskujesz absolutnie najwyższej jakości nowoczesną ochronę, która doskonale nadaje się do uszczelniania i izolowania dachów zielonych i płaskich, poziomów parkingowych, tarasów i podobnych obiektów budowlanych. Poza tym maty te można z powodzeniem stosować w budownictwie podziemnym, na przykład w garażach podziemnych, sztolniach lub też obiektach inżynierii wodnej. Spełniają tam ważną funkcję ochronną i przyczyniają się w ten sposób do wydłużenia żywotności budowli. Niemniej jednak znajdują także często zastosowanie jako warstwa ochronna zgodnie z normą DIN 18195 część 10, co ma miejsce przede wszystkim w przypadku obiektów mostowych, w aranżacji ogrodów i kształtowaniu krajobrazu, a także infrastrukturze transportowej.

Kwasoodporne i paroprzepuszczalne

Kwasoodporne i paroprzepuszczalne

Nasze maty ochronne budowlane są oczywiście względnie odporne na działanie zasad i kwasów, a równocześnie także odznaczają się doskonałą przepuszczalnością pary i bardzo dobrze znoszą nawet trudne warunki atmosferyczne. Bez problemu i bez szwanku wytrzymują temperatury rzędu −40 °C, a temperatura maksymalna może w krótkim okresie wynosić nawet +130 °C. U nas możesz dokonać wyboru spośród trzech różnych rozmiarów. Nasz największy model mierzy 10.000 × 1.250 × 6 mm, podczas gdy inna mata ochronna budowlana ma wymiary 6.000 × 1.250 × 10 mm. Jest ona więc ogólnie nieco mniejsza, za to jednak także znacznie grubsza. Nasz średni model ma natomiast rozmiar 8.000 × 1.250 × 8 mm. Zadbaj zatem o to, by Twoje cenne budowle i budynki pozostały optymalnie uszczelnione i zaizolowane również po długim czasie, i wybierz najlepiej jeszcze dziś najwyższej jakości matę ochronną budowlaną od profesjonalisty.