W dniach od 23.12.2021 do 07.01.2021 włącznie obowiązuje w naszym sklepie przerwa zimowa. W tym okresie nie realizujemy wysyłek.
Od dnia 10.01.2022 jesteśmy z powrotem do dyspozycji. Prosimy o zrozumienie w tym względzie.

Bezpieczeństwo „Made in Germany”!

„Bezpieczeństwo «Made in Germany»” — wiedza o tym, skąd bierze się jakość

Bezpieczeństwo w transporcie to nasz fach. Aby możliwe było przewiezienie Twojego towaru w stanie nienaruszonym z jednego miejsca na drugie, nam w portalu Ladungssicherung.eu (Zabezpieczanie ładunków) przyświeca jeden cel — sprzedawania w naszym sklepie internetowym jedynie takich produktów, na których możemy w 100% polegać. Dlatego dokładnie śledzimy ścieżki wytwarzania naszych 1.500 artykułów służących do zabezpieczania ładunków, poddajemy produkty drobiazgowym testom i kładziemy przede wszystkim nacisk na to, by wiedzieć, skąd one pochodzą. W przypadku naszych systemów oznacza to, że pochodzą z Niemiec. Kraju, w którym bezpieczeństwo jest priorytetem i wszystkie dyrektywy muszą być przestrzegane w 100%. „Made in Germany” oznacza niezawodne i solidne produkty, jakość i precyzję wykonania.

Dotrzymujemy obietnic — w tym celu przeprowadzamy kontrole, badania i testy

Optymalne systemy do zabezpieczania ładunków odznaczają się najwyższą klasą jakości materiału i wykonania. Poddajemy to stałej kontroli i ciągłym badaniom. Gdyż naszą obietnicą „Bezpieczeństwa «Made in Germany»” chcemy nie tylko zyskać Twoje zaufanie. Pragniemy również, by bezpieczeństwo w transporcie — niezależnie od tego, czy w przemyśle, w branży transportowej, na budowie lub w użytku prywatnym — było zagwarantowane w każdym momencie. Udaje nam się to z jednej strony poprzez intensywne badanie naszych towarów, z drugiej strony zaś poprzez ciągłe szkolenia uzupełniające naszego kompetentnego zespołu. Tylko w taki sposób możemy dotrzymać obietnicy, którą chcemy Tobie złożyć.

Więcej aniżeli tylko informacja o pochodzeniu

Z tego względu „Bezpieczeństwo «Made in Germany»” to nie tylko informacja o pochodzeniu produktów. Z naszym znakiem jakości kojarzą nasi klienci innowacyjne pomysły z zakresu zabezpieczania ładunków i logistyki, które imponują wysokim stopniem jakości i bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy ma to być belka rozporowa, pas napinający, zawiesie pasowe czy pas mocujący — w naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór akcesoriów i środków pomocniczych do swojego kolejnego transportu — wszystkie bez wyjątku sprawdzone, przetestowane i certyfikowane. Jeżeli masz pytania dotyczące jakości naszych produktów lub swojego zakupu, nasi specjaliści z serwisu Ladungssicherung.eu (Zabezpieczanie ładunków) posłużą Tobie pomocą i radą.

Sprawdzone produkty „Made in Germany”