Logistyka w furgonetkach

Wymagania dotyczące elastycznych rozwiązań w branży transportowej nieustannie rosną zwłaszcza w przypadku samochodów dostawczych — furgonetki klasy Sprinter wykorzystuje się chętnie przede wszystkim na krótkich trasach z wielokrotnymi przystankami pośrednimi. Stanowi to ogromne wyzwanie, gdyż systemy te muszą być zarówno niezawodnie, jak i możliwe do uniwersalnego zastosowania dla najróżniejszych ładunków. Rozwój coraz bardziej zaawansowanych systemów wspomagania prowadzi również do zwiększenia presji innowacyjnej w dziedzinie systemów transportowych. Poza tym przybywające ciągle przepisy bezpieczeństwa podnoszą wymagania względem bezpiecznych rozwiązań w logistyce. Furgonetki są bardzo popularne w transporcie dystrybucyjnym, gdyż dzięki swojej łatwej do ogarnięcia wzrokiem wielkości, a także zwrotności mogą pokonywać nawet wąskie uliczki i ciasne wjazdy. Ładunek musi być w końcu dobrze poukładany i łatwo dostępny pod ręką w ładowni, aby można było go szybko znaleźć i dostarczyć.

Elastyczne systemy do najróżniejszych ładunków

Oferujemy w naszym sklepie rozmaite rozwiązania, które umożliwią bezpieczne i elastyczne rozmieszczenie także i Twoich ładunków i będą stanowić remedium na Twój problem logistyczny. System blokowania ładunków w samochodach dostawczych zabezpieczy Twoje kontenery na kółkach, kosze siatkowe bądź towary na paletach przy pomocy zaledwie dwóch szyn w podłodze i suficie pojazdu, jak również czterech lekkich belek blokujących w ładowni. Niewielka masa belek blokujących sprawia, że można je zdemontować w ciągu kilku sekund i w razie potrzeby upakować we wnętrzu pojazdu. System TransSAFE® to idealne rozwiązanie, w przypadku gdy wszystkie towary mają pozostać dostępne, gdyż przy pomocy elementów blokujących i siatek kilkoma prostymi ruchami można utworzyć dwie półki w przestrzeni ładunkowej furgonetki klasy Sprinter. Doręczyciel ma więc możliwość dotarcia w dowolnym momencie do wszystkich paczek dzięki przejściu pomiędzy półkami. Kolejnym prostym i niezawodnym rozwiązaniem są siatki naciągane na ładunek i przymocowywane do podłogi. Mają one tę zaletę, że dobrze zabezpieczają paczki bez względu na to, czy ładownia jest załadowana w całości bądź tylko w połowie.

System blokowania ładunków w samochodach dostawczych

System blokowania ładunków w samochodach dostawczych

Zabezpiecz kontenery na kółkach, kosze siatkowe i towary na paletach. Każde zlecenie jest pilne, a towary są delikatne. Z pomocą tego systemu uporaj się z najróżnorodniejszymi zleceniami transportowymi.

Mehr Informationen
System regałowy do samochodów dostawczych

System regałowy

Dziś paczki, a jutro monitor płaskoekranowy lub lodówka. Zabezpiecz swoje ładunki na czas kursów z dostawą i w transporcie dystrybucyjnym. Kilkoma ruchami stwórz półkę w swojej furgonetce.

Mehr Informationen
System zabezpieczania ładunków TransSAFE® go

TransSAFE® go

W przypadku dostawy paczek liczy się każda minuta — system TransSAFE® go pozwoli Tobie zaoszczędzić cenny czas. Automatyczne zabezpieczanie ładunków, takich jak paczki czy palety podczas kursów z dostawą lub w transporcie dystrybucyjnym.

Mehr Informationen
Systemy siatkowe dostosowane do indywidualnych wymagań.

Systemy siatkowe

Naszym celem jest opracowanie niestandardowego rozwiązania dla klienta, jeżeli nie wystarcza bądź niemożliwe do zrealizowania jest zabezpieczenie standardowe. Opracowane przez nas rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań.st. Individuelle Lösungen nach Ihren Anforderungen von uns entwickelt.

Mehr Informationen


Automatyczne zabezpieczanie ładunków jednym naciśnięciem guzika

Zwłaszcza w przypadku dostawy paczek liczy się każda minuta. Znalezienie szukanej paczki wśród poprzesuwanych przesyłek zajmuje często nawet kilka minut — to czas, którego nie masz. Dlatego w naszym sklepie internetowym oferujemy jeszcze inny system TranSAFE®, który zabezpieczy Twój ładunek w pełni automatycznie. Naciśnięcie przycisku w kabinie kierowcy, a także w ładowni powoduje opuszczenie siatki na sześciu szynach napędowych, które są przytwierdzone do ścian bocznych. Siatka zatrzymuje się automatycznie w optymalnej pozycji zabezpieczającej i pozwala tym samym zaoszczędzić cenny czas. Zamiast mozolnego rozciągania siatki na paczkach, a następnie przymocowywania wystarczy jedynie nacisnąć przycisk, wychodząc z kabiny kierowcy lub opuszczając ładownię, a można mieć pewność, że ładunek jest zabezpieczony w najlepszy możliwy sposób.

Jeżeli masz pytania dotyczące któregoś z systemów lub zechcesz uzyskać poradę dotyczącą optymalnego zabezpieczania ładunków w furgonetce, zachęcamy do kontaktu z nami.