Łańcuchy mocujące

Łańcuchy mocujące

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Solidne łańcuchy mocujące — najlepiej jedynie od profesjonalisty

Solidne łańcuchy mocujące — najlepiej jedynie od profesjonalisty

Nasze solidne i sprawdzone od lat łańcuchy mocujące są przeznaczone do prawidłowego, starannego i zgodnego z przepisami zabezpieczania ładunków w pojazdach do transportu ładunków ponadnormatywnych oraz w większych i mniejszych samochodach ciężarowych i dostawczych. Zostały one oczywiście wykonane zgodnie z normą DIN EN 12195-3 w klasie jakości 8 i są u nas dostępne w dwóch różnych wersjach: jednoczęściowej bądź też alternatywnie dwuczęściowej. Kto porówna łańcuchy mocujące z klasycznymi pasami mocującymi, szybko uświadomi sobie, że solidne łańcuchy mają zdecydowanie większą zdolność mocowania, a zatem mogą wykazać się znacznie lepszymi właściwościami użytkowymi. Nawet bardzo agresywne substancje, takie jak olej, silne zabrudzenia, a także liczne chemikalia nie mogą im nijak zaszkodzić; wykazują się one odpornością oraz nadzwyczajną trwałością. Ze względu na swoją wyjątkową wytrzymałość łańcuchy te są więc także preferowanym rozwiązaniem stosowanym w celu zabezpieczenia szczególnie ciężkich ładunków, na przykład w samochodach ciężarowych lub przyczepach niskopodwoziowych. Wykazują ponadto jedynie niewielkie właściwości kohezji. 

Optymalnie zaspokoi także i Twoje potrzeby

Optymalnie zaspokoi także i Twoje potrzeby 

Czy to w transporcie kolejowym, drogowym, morskim czy lotniczym — dzięki naszym łańcuchom mocującym możesz przymocować swój ładunek w łatwy, a zarazem w pełni bezpieczny sposób. W przypadku wyboru wersji jednoczęściowej otrzymasz produkt wyposażony w napinacz grzechotkowy z zabezpieczeniem przed wykręceniem i zaopatrzony z jednej strony w hak równoległy (w tym ucha i sworzeń zabezpieczający 8–8). Łańcuchy dwuczęściowe są natomiast wyposażone z obu stron w hak równoległy z uchami i sworzniem zabezpieczającym 8–8, zaopatrzone są jednak dodatkowo jeszcze w hak skracający ze sworzniem zabezpieczającym. Długość każdego z modeli wynosi 3 m, różnią się one natomiast wartością wyrażoną w dekaniutonach (daN), opisującą siłę naciągu poszczególnych łańcuchów. Odpowiednio do tego różna jest rzecz jasna również i grubość łańcucha. Szeroka gama naszych łańcuchów mocujących umożliwia optymalne dopasowanie do indywidualnych potrzeb, zwłaszcza że nasze produkty są oczywiście niemal zawsze od ręki gotowe do wysyłki. W ten sposób Twoja firma może realizować nawet takie projekty i zlecenia, które organizowane są z niewielkim wyprzedzeniem, co z kolei pozytywnie wpływa na Twój sukces ekonomiczny. 

Bezpłatna przesyłka już od 150 €

Bezpłatna przesyłka już od 150 €

Już w przypadku zleceń o wartości netto wynoszącej 150 € realizujemy dostawy bez doliczania kosztów przesyłki, a dodatkowo w naszym sklepie umożliwiamy oczywiście wybranie spośród wielu dostępnych opcji dogodnego sposobu zapłaty. Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące naszych sprawdzonych łańcuchów mocujących bądź też innych naszych produktów? Korzystając z naszej infolinii doradczej, szybko i niezawodnie skontaktujesz się z kompetentnym członkiem naszego zespołu obsługi klienta. Oprócz tego chętnie oddamy się do Twojej dyspozycji również za pośrednictwem poczty elektronicznej lub naszego formularza kontaktowego. Nasza wskazówka specjalna: Dokonaj subskrypcji naszego bezpłatnego biuletynu, a będziesz otrzymywać wszelkie interesujące informacje o nowościach z branży zabezpieczania ładunków w wygodny sposób pocztą elektroniczną! W ten sposób w przyszłości nie przegapisz żadnych ofert ani promocji. W kwestii bezpieczeństwa ładunków zaufaj profesjonaliście i skorzystaj z naszych przystępnych cen. Nasze łańcuchy mocujące są już od lat synonimem solidności, bezpieczeństwa i trwałości.