Łańcuchy mocujące i zawiesia łańcuchowe

Łańcuchy mocujące i zawiesia łańcuchowe — do mocowania ciężkich ładunków

W kolejności malejącej
W kolejności malejącej

Łańcuchy mocujące i zawiesia łańcuchowe w sprawdzonej, profesjonalnej jakości

Łańcuchy mocujące i zawiesia łańcuchowe w sprawdzonej, profesjonalnej jakości

Nasze łańcuchy mocujące i zawiesia łańcuchowe są wyjątkowo solidnymi środkami mocującymi, które spełniają nawet najwyższe wymagania i wyróżniają się doskonałą zdolnością mocowania. Nasze zawiesia łańcuchowe są oczywiście w każdym przypadku produkowane zgodnie z normą DIN EN 818-4 w klasie jakości 8, a nasze łańcuchy mocujące zgodnie z normą DIN EN 12195-3 w klasie jakości 8, dzięki czemu w dziedzinie zabezpieczeń żadne życzenia nie pozostaną niespełnione. Zapoznaj się ze spokojem z ofertą naszego bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu i odkryj różnorodność i szeroki wybór naszych produktów. Z reguły wszystkie łańcuchy są od ręki gotowe do wysyłki, co eliminuje niepożądane czasy oczekiwania i pozwala na dużą swobodę w planowaniu i realizacji projektów.

Jedno- lub dwuczęściowe — wybór należy do Ciebie

Jedno- lub dwuczęściowe — wybór należy do Ciebie

W naszej ofercie mamy oczywiście nie tylko jednoczęściowe, lecz także dwuczęściowe łańcuchy mocujące i zawiesia łańcuchowe. W ten sposób zawsze można prawidłowo i optymalnie zabezpieczyć swój ładunek, a także przygotować go do transportu. Łańcuchy szczególnie dobrze nadają się do zabezpieczania bardzo ciężkich ładunków w pojazdach ciężarowych, przyczepach niskopodwoziowych i samochodach dostawczych, jednakże można je oczywiście wykorzystać również w transporcie kolejowym, morskim i lotniczym. Zapewniają więc maksimum elastyczności, a tym samym jednocześnie przyczyniają się do ekonomicznego sukcesu przedsiębiorstwa. A tak w ogóle: Jeżeli wartość zamówienia netto nie przekracza 150 €, doliczane przez nas koszty wysyłki na terenie Niemiec wynoszą zaledwie 6,90 € netto. W przypadku zamówienia o wyższej wartości dostawę realizujemy z zasady bez doliczania kosztów wysyłki, tak więc nie obciąży ona budżetu Twojej firmy.

Skorzystaj z indywidualnego doradztwa

Skorzystaj z indywidualnego doradztwa

Kwestia zabezpieczania ładunku jest bardzo złożoną sprawą i nie zawsze łatwą do ogarnięcia. Wprawdzie na naszej stronie internetowej udostępniamy nasz bezpłatny program obliczeniowy „LaSi-Profi” (Zabezpieczanie ładunków dla profesjonalistów), za którego pomocą można w bardzo łatwy sposób obliczyć indywidualne zapotrzebowanie na środki pomocnicze, jednakże mimo to mogą się oczywiście nasuwać także i inne pytania. Z chęcią na nie odpowiemy i niezmiernie ucieszymy się, jeśli do nas zadzwonisz. Nasza infolinia doradcza jest w tej sprawie rzecz jasna do Twojej dyspozycji, a oprócz tego możliwy jest oczywiście także kontakt za pośrednictwem naszego formularza wsparcia technicznego bądź poczty elektronicznej. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących łańcuchów mocujących i zawiesi łańcuchowych nie opuścimy Cię w potrzebie i udzielimy indywidualnej, kompetentnej i profesjonalnej porady!

Bardziej wytrzymałe niż pasy mocujące

Bardziej wytrzymałe niż pasy mocujące

W obszarach, w których pasy mocujące przestają sobie radzić, solidne łańcuchy mogą naprawdę udowodnić swoją wyższość. Opierają się one niewzruszenie działaniu agresywnych substancji, takich jak na przykład chemikalia, olej bądź też silne zabrudzenia, i wykazują się odpornością oraz nadzwyczajną skutecznością. Zwłaszcza w przypadku sił naciągu o wartościach sięgających 10.000 daN są one środkiem pierwszego wyboru i w związku z tym powinny być dostępne w każdym przypadku. Przedsiębiorstwa, w których ich brakuje, w przypadku spontanicznie rozwijających się projektów muszą liczyć się nawet z powstaniem zatorów bądź przestojów w pracy, ponieważ łańcuchy te stanowią bardzo ważny element nowoczesnego i profesjonalnego zabezpieczania ładunków. Dlatego też jako przewidujący przedsiębiorca masz niejako obowiązek zabezpieczyć się i zawczasu wyposażyć swoją firmę w odpowiednie łańcuchy mocujące i zawiesia łańcuchowe. Dzięki temu nawet ciężkie ładunki da się w optymalny sposób zabezpieczyć i załadować.