Indywidualne systemy siatkowe w furgonetkach

W zabezpieczaniu ładunków codziennie następuje konfrontacja z najróżniejszymi sytuacjami — z rana towar piętrzy się jeszcze aż po sufit, a w południe w ładowni leżą już tylko pojedyncze paczki. A jako osoba odpowiedzialna musisz mimo to w każdej sytuacji zadbać o optymalne zabezpieczenie. System siatkowy uchodzi za jedno z podstawowych zabezpieczeń w mocowaniu ładunków i można go oczywiście znaleźć także w naszym sklepie internetowym z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu”. Jest elastyczny, niezawodny, lekki, a do tego także i atrakcyjny cenowo, dlatego też znajduje uniwersalne zastosowania w ładowni. W przypadku korzystania z siatki nie jest istotne, czy ładownia jest zapełniona całkowicie czy też jedynie do połowy, ponieważ siatka zabezpieczająca utrzymuje najróżnorodniejsze ładunki na swoim miejscu dzięki paskowi znajdującemu się na obwodzie siatki i zabezpiecza ładunek przy każdym poziomie zapełnienia. Kolejną zaletą jest to, że systemy siatkowe można połączyć z belkami blokującymi w inteligentne przegrody ładowni.

Skonfiguruj siatkę spełniającą Twoje indywidualne wymagania

Tak jak różne są przewożone przez Ciebie towary, tak różna może być również Twoja siatka. Po pierwsze, decydującą rolę odgrywa rozmiar siatki, który zależy od wielkości pojazdu. Mamy w naszej ofercie zarówno rozmiary standardowe, jak również dajemy możliwość uszycia siatki o indywidualnych wymiarach. Aby określić optymalny rozmiar siatki, należy znać wielkość ładowni i wysokość przewożonego ładunku. Po drugie, istotną rolę odgrywa również rozmiar oczek siatki, uzależniony od wielkości przewożonych towarów, a także odpowiednia taśma pasowa. Kolor taśmy można dobrać według uznania. Na sam koniec należy wówczas jeszcze tylko wybrać odpowiedni uchwyt końcowy oraz odpowiednie zapięcie, a indywidualnie zaprojektowana siatka będzie już gotowa.

Wykorzystaj siatkę do utworzenia przegrody w Twojej furgonetce

System siatkowy można wykorzystać do utworzenia w ładowni elastycznej przegrody. Wystarczy jedynie przymocować siatkę do belek blokujących „5×7”, które można ustawić w odpowiedniej pozycji na szynach podłogowych i sufitowych. Następnie w zależności od sytuacji ładunkowej tę wysokiej wytrzymałości przegrodę można po prostu przesuwać w tę i z powrotem. Inna możliwość to przegrodzenie przestrzeni ładunkowej nieruchomym systemem siatkowym. W tym celu należy przymocować uchwyty siatki do szyn podłogowych i bocznych furgonetki i już powstaje stałe przegrodzenie ładowni pojazdu.

W naszym sklepie internetowym z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu” oferujemy jeszcze interesujące rozwiązania systemowe. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź potrzeby uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, poczty elektronicznej bądź też telefonicznie. Chętnie posłużymy pomocą i poradą.