W dniach od 23.12.2021 do 07.01.2021 włącznie obowiązuje w naszym sklepie przerwa zimowa. W tym okresie nie realizujemy wysyłek.
Od dnia 10.01.2022 jesteśmy z powrotem do dyspozycji. Prosimy o zrozumienie w tym względzie.

Optymalnie wykorzystaj przestrzeń ładunkową do transportu drobnicowego dzięki drugiemu poziomowi

Kilka wiader farby, do tego jeszcze worki i kartony w różnych rozmiarach — to wszystko stanowi dziś wyzwanie dla organizacji kursów z dostawą. Bez rozwiązania systemowego konieczne byłoby zaplanowanie dwóch kursów, żeby wszystko mogło dotrzeć do miejsca przeznaczenia w stanie nienaruszonym. Istnieją po prostu takie ładunki, które z trudnością dają się układać w stosy i wskutek tego szybko zapełniają ładownię, mimo że wiele jeszcze brakuje do osiągnięcia maksymalnej dopuszczalnej ładowności. Dostarczamy rozwiązanie tego problemu — dodatkowy poziom, który można ustawić na różnej wysokości. W ten sposób zaoszczędzisz sobie nadliczbowych kursów, a także skrócisz swój czas pracy, zredukujesz zużycie paliwa i oczywiście koszty. Większość konwencjonalnych systemów przeznaczona jest jedynie do europalet, natomiast dzięki ciągłemu drugiemu poziomowi ładunkowemu można nawet przewozić towary bez opakowania i pojedyncze paczki.

Ustawienie w pojeździe z dokładnością co do centymetra

Chodzi o elastyczny system o regulowanej wysokości, który doskonale nadaje się do towarów, których nie można piętrować, ale oczywiście można go stosować również do ładunków na paletach i towarów niespaletyzowanych. Wąski rozstaw otworów w szynach umożliwi ustawienie dodatkowego poziomu w Twoim pojeździe z dokładnością co do centymetra w dziecinnie łatwy sposób. Belki systemu podwójnej podłogi tworzą wraz z osadzonymi przegubowo poprzeczkami fundament tej platformy. W przypadku konieczności przewiezienia towarów, które łatwo ułożyć w stos, a drugi poziom mógłby blokować ładownię, wystarczy je po prostu przesunąć pod sufit, co zajmie kilka sekund i nie wymaga stosowania jakichkolwiek narzędzi. Kolejną zaletą jest to, że pod sufitem pojazdu nie zajmuje się cennego miejsca na ładunek .

Zabezpiecz swój ładunek na dodatkowym poziomie na przykład przy pomocy pasów mocujących

Po załadowaniu towaru można go następnie zabezpieczyć przy użyciu pasów mocujących, które także oferujemy w naszym sklepie z artykułami do szeroko rozumianego zabezpieczania ładunków „Ladungssicherung.eu” w najrozmaitszych wersjach i zaopatrzone w któreś z licznych uchwytów i mechanizmów napinających. Zasięgnij informacji również na temat naszych innych rozwiązań systemowych przeznaczonych specjalnie do zastosowania w pojazdach z nadwoziem furgonowym, takich jak na przykład drugi nieciągły poziom wykonany z belek ładunkowych, lub też zabezpiecz kontenery na kółkach przy użyciu dźwigni mocujących umieszczonych na szynach zainstalowanych na ścianach bocznych. Również dla furgonetek dostępne są liczne możliwości ich optymalnego przygotowania do użytku w transporcie dystrybucyjnym. Przy pomocy belek blokujących i siatek możesz utworzyć w swoim pojeździe system regałowy czy też nawet zabezpieczyć przewożony przez siebie ładunek w pełni automatycznie zaledwie jednym naciśnięciem guzika. W przypadku jakichkolwiek pytań można się z nami skontaktować w dowolnej chwili za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, a także oczywiście z przyjemnością udzielimy porady telefonicznej czy też odpowiemy na korespondencję przesłaną pocztą elektroniczną.