Airlineschienen-System "Standard" für Kleintransporter

System szyn Airline „Standard” do furgonetek für Kleintransporter

Nr art.: 217-1375102502
Zestaw z drazkiem blokujacym do mocowania ladunków w wersji „Standard” przeznaczony zwlaszcza do furgonetek o dopuszczalnej masie calkowitej nieprzekraczajacej 3,5 t, takich jak na przyklad modele Sprinter, Transporter, Crafter, C35, Ducato, Expert, J5, Transit, Vivaro, a takze wiele innych samochodów dostawczych. Zestaw sklada sie z dwóch drazków blokujacych i dwóch szyn Airline.

Od: 639,43 zł z VAT ¹ 537,34 zł bez VAT ¹

Do: 1 685,22 zł Brutto ¹ 1 416,15 zł bez VAT ¹

0,00 zł z VAT ¹ 0,00 zł bez VAT ¹

Koszty przesyłki: 36,76 zł z VAT ²
Termin dostawy: ok. 1–3 dni roboczych
ekspresowa wysyłka: zamówić w ciągu 1 godzina i 33 minut i uzyskać na dostawę 26 sty 2022.
minimalna ilość = 1 sztuka

* Pola wymagane

minimalna ilość = 1 sztuka
+ -
Wsparcie telefoniczne
+49 (661) 380 998 80
Dostępne tylko w godzinach pracy
WhatsApp Support
+49 (1577) 3788884
Dostępne tylko w godzinach pracy
online
Parametry techniczne
Materiał Aluminium
HACCP Tak
Opis artykułu

Szczegóły

System szyn Airline „Standard” skladajacy sie z dwóch lekkich szyn mocujacych Airline wykonanych z najwyzszej jakosci aluminium oraz dwóch drazków rozpowowych LasiStopp 44 opcjonalnie z obudowa ochronna lub bez niej.

Szyny mocujace Airline mozna zainstalowac w pojazdach klasy furgonetek i samochodów dostawczych za drzwiami przesuwnymi i równolegle po przeciwnych stronach na scianie pojazdu. Dzieki swoim idealnym wymiarom i niewielkiej grubosci scianek szyna pasuje do kazdej przestrzeni montazowej i mozna ja elastycznie dostosowac do wielu konturów pojazdu. Doskonale nadaje sie do stosowania w samochodach osobowych, przyczepach, furgonetkach i samochodach dostawczych.

Drazki rozporowe mozna zamocowac miedzy szynami w rózny sposób, co pozwala w najlepszym razie zabezpieczyc ladunek metoda ksztaltowa. Poza tym wszystkie drazki rozporowe sa kompatybilne z innymi szynami mocujacymi Airline.

Ponadto wszystkie zaczepy mozna wstawiac w szyny Airline jako elementy laczace z istniejacymi pasami badz tez uzywac pasów mocujacych ze wszytymi zaczepami jako uchwytów.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doswiadczenia w branzy zabezpieczania ladunków. W naszych zestawach otrzymasz specjalnie dostosowane do róznych wielkosci pojazdów i obszarów zastosowania srodki sluzace do zabezpieczania ladunków, za których pomoca z latwoscia sprostasz wymaganiom codziennej pracy.

Informacje dodatkowe

Durch ihre optimalen Abmessungen und den geringen Wandstärken passt sie in jeden Bauraum und ist flexibel einsetzbar für viele Fahrzeugkonturen. Ideal geeignet für den Einsatz in Personenkraftwagen (Pkw's), Anhängern, und Transportern.

Es werden folgende Belastungen erreicht:

Opinie klientów

Opinie klientów

Nie ma jeszcze żadnej opinii klienta. Bądź pierwszy(a) i oceń ten produkt.
  • Bewertung
Fitting & Beschläge Einbaunorm  Belastbarkeit